Wojciech Szczęsny bawi się z synem. Który z nich ma większy ubaw? Urocze!

2019-09-10 12:17
Wojciech Szczęsny
Autor: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News

Nieco ponad rok temu Marina i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami. Pod koniec czerwca wokalistka urodziła w Warszawie syna i od tamtego momentu jej życie stanęło na głowie :) Wokalistka z radością obserwuje, jak maluch rośnie, czasem zdradzając jakieś szczegóły fanom. Tym razem Liama pod opiekę wziął ojciec. Od razu zaczęły się "męskie" zabawy!

Wojciech Szczęsny otwarcie przyznaje, że pod wpływem ojcostwa i małżeństwa zrozumiał, co jest w życiu najważniejsze. Piłkarz całkowicie stracił głowę dla małego Liama, a teraz - gdy chłopiec skończył już roczek - ma coraz więcej pomysłów na to, jak bawić się z synem...

Każda mama uwielbia obserwować wspólne chwile swojego ukochanego z dzieckiem. Często trudno nie powstrzymać też uśmiechu, bo przy maluchach okazuje się, że w dorosłym mężczyźnie też wciąż drzemie dziecko... ;) Jak Marinie spodobała się ta zabawa Wojtka Szczęsnego i Liama?

Wojciech Szczęsny spędza czas z synem

Wojciech Szczęsny opublikował na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym widzimy go na przejażdżce w parku z synem. Jeśli jednak liczyliście na wózek, będziecie zawiedzeni - piłkarz wpadł na znacznie bardziej oryginalny pomysł i wpakował syna do auta na pilota! Wygląda to mega zabawnie, a sam Wojtek celnie podsumował spacer jednym zdaniem:

Nie jestem pewien, który z nas ma większy ubaw...

- czytamy. Zobaczcie sami:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Not sure which one of us has more fun... 😂🏎 Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

Warto zauważyć, że to nie pierwszy raz, gdy Wojciech Szczęsny pokazał na Instagramie, jak spędza czas z synem. Poprzednio mogliśmy obserwować, jak kibicuje małemu w burzeniu wierzy z plastikowych kubeczków ;)

Przy okazji filmiku nowego filmiku Wojtka Szczęsnego widzimy też, jak bardzo mały Liam urósł! Sama Marina bardzo ostrożnie publikuje w sieci zdjęcia chłopca - wokalistka narażona jest często na duży hejt, dlatego woli nie prowokować nienawistnych komentarzy i radość z każdego dodatkowego centymetra Liama pozostawia dla siebie.

Chcielibyście oglądać ich częściej we troje?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Moje wszystko❤️🌴👪 #bdayparty #30th #family Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)
NAJNOWSZE