Willow Smith zgoliła głowę na scenie! Miała ważny powód

2021-07-20 22:05 mm
Willow Smith
Autor: Backgrid/East News

Willow Smith zaskoczyła fanów podczas niedawnego koncertu na żywo. W trakcie występu artystka postanowiła ogolić głowę na łyso! Po wszystkim córka Willa Smitha wyjaśniła, dlaczego to zrobiła.

Jada Pinkett Smith ogoliła niedawno głowę na łyso tłumacząc, że zmotywowała ją do tego córka. Teraz Willow Smith zrobiła to samo, co jej mama. Tyle, że ona postanowiła ogolić się podczas występu na scenie!

Można powiedzieć, że kariera muzyczna Willow Smith od samego początku kręci się wokół włosów. A właściwie wokół ich golenia. Pierwszy wielki przebój córki Willa Smitha z 2010 roku nosi właśnie tytuł "Whip My Hair". Nic dziwnego, że właśnie ten kawałek Willow wybrała na tło swojego performance podczas ostatniego koncertu.

Willow Smith zgoliła włosy na scenie

Dwudziestoletnia córka Jady Pinkett Smith i Willa Smitha zaskoczyła fanów podczas swojego niedawnego występu transmitowanego na żywo za pośrednictwem Facebooka. Gwiazda ogoliła się na łyso. Tłumaczy, że postanowiła uczcić w ten sposób premierę swojego nowego albumu.

Zawsze golę głowę w najważniejszych momentach mojego życia, kiedy sprawy naprawdę przybierają nowy obrót. I to zdecydowanie jest jeden z takich momentów

- wyznała Willow Smith w zakulisowym nagraniu. 

Willow Smith nie zrobiła tego pierwszy raz. Artystka ogoliła się na łyso przed fanami także w 2012 roku podczas trasy koncertowej “Whip My Hair”. Miała wtedy zaledwie 11 lat. Zrobiła to także podczas słynnego eksperymentu, kiedy na 24 godziny zamieszkała z chłopakiem w szklanej celi.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE