Will Smith pokazał swój brzuch po pandemii. Jest grubo [WIDEO]

2021-05-05 13:08 kp
Will Smith
Autor: Mimmo Carriero/IPA/REX/Rex Fashion/East News

To uczucie, które towarzyszy teraz Willowi Smithowi zapewne zna po miesiącach izolacji wielu z nas! Aktor pochwalił się pokaźnym brzuchem, jaki udało mu się wyhodować w ostatnim czasie i zrobił to w najbardziej dobitny, możliwy sposób - na video w samych bokserkach. Wiele wskazuje na to, że wielki powrót do formy po pandemii czeka jednak nie tylko jego.

Zalecenie domowej izolacji nie sprzyjało w ostatnim roku aktywnościom. Do najczęstszych pandemicznych zajęć należały zdecydowanie oglądanie seriali na Netflixie, gotowanie i śledzenie z pozycji leżącej na kanapie kolejnych doniesień na temat obostrzeń. Nic dziwnego, że część osób powrót do postpandemicznej rzeczywistości rozpocznie od... odchudzania.

Wygląda na to, że refleksja nad spędzonym czasem czeka też Willa Smitha. Aktor pokazał się fanom w całej okazałości i przyznał, że jego wygląd to efekt... podjadania w czasie domowej izolacji po nocach!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Will Smith i jego brzuch hitem sieci

Trudno nie docenić 52-letniego Willa Smitha i szczerości, z jaką pokazał swój pandemiczny brzuch. Zobaczcie sami:

Pod video czytamy:

To jest ciało, które przeprowadziło mnie przez całą pandemię i niezliczone dni wypasania się w spiżarni. Uwielbiam to ciało, ale chcę czuć się lepiej. Nigdy więcej muffinek o północy… to jest to! Będę w NAJLEPSZEJ FORMIE MOJEGO ŻYCIA !!!!!

- ogłosił gwiazdor.

Will Smith jednocześnie zapowiedział współpracę z Youtube, zatem możemy się spodziewać, że jego treningi będziemy mogli oglądać w sieci.

Zapowiada się większy hit niż Rozenek cudnie chudnie? ;)

NAJNOWSZE