WIEMY, o co pobiły się Kim i Kourtney Kardashian! Zaczęło się od... Kylie Jenner! WIDEO!

2020-03-27 13:32 nk
Kourtney Kardashian
Autor: YouTube.com/Keeping Up With The Kardashians

Ostra bójka między Kourtney i Kim Kardashian pojawia się w zwiastunach nowego sezonu Keeping Up With The Kardashians już od kilku tygodni. W końcu dowiedzieliśmy się, od czego zaczęła się kłótnia sióstr i co było ostatecznym punktem zapalnym! Kto by pomyślał, że ta rozmowa mogła tak eskalować... Kim specjalnie prowokowała Kourtney?

W amerykańskiej telewizji własnie rozpoczyna się emisja 18. sezonu reality show Kardashianów i Jennerów. Rodzina jak zwykle robi, co w jej mocy, by przyciągnąć przed telewizory swoich fanów. Kiedy wokół brak obiektywnych dramatów, jak np. wcześniej rozwód Kris Jenner i zmiana płci Bruce'a, napad na Kim w Paryżu czy rozstanie Khloe z Tristanem, słynne siostry same nakręcają atmosferę przed kamerami.

Kim i Kourtney: O co ta bójka?

Już od kilku tygodni w sieci krążą zwiastuny 18. sezonu Keeping Up With The Kardashians z nagraniami bójki między Kim i Kourtney. Ta wyglądała naprawdę ostro...

Tuż przed premierą 1. odcinka KUWTK 18 do sieci trafiła kolejna zapowiedź. Okazuje się, że słynną kłótnię widzowie mogą podziwiać już na samym początku sezonu. O co poszło?

Jak wynika z trailera, wszystko zaczęło się od rozmowy na temat Kylie Jenner. Odcinek był kręcony we wrześniu 2019, w okresie Paris Fashion Week. Najmłodsza z sióstr miała wywiązać się ze zobowiązań wobec marki Balmain, z którą jej firma, Kylie Cosmetics, rozpoczęła wówczas współpracę. W ostatniej chwili jednak Kylie wykręciła się od podróży do Francji, tłumacząc się złym samopoczuciem. Jak się później okazało, miliarderka trafiła do szpitala z objawami grypy.

W zwiastunie Kim Kardashian daje do zrozumienia, że jej siostry nie podchodzą poważnie do swoich obowiązków.

Problem w tym, że ja pojawiłabym się nawet będąc na łożu śmierci. Mama jest przyzwyczajona, że ja i Kourtney... hmm... ja i Khloe idziemy nawet na łożu śmierci.

Na to wtrąca się Kendall:

I ja!

- dodaje, jednak Kim zaprzecza.

Żartujesz, dosłownie zaraz na ciebie wsiądę, przysięgam!

- denerwuje się Kenny, po czym wyjaśnia, że wywiązywała się ze swoich obowiązków nawet "chora w ch** i mając poważne ataki lękowe".

Kim jednak dalej tłumaczy, że Kris Jenner jest przyzwyczajona do tego, że to "ja i Kourtney... ja i Khloe...", co wyraźnie zaczyna irytować Kourtney.

Ty się nie przejmujesz takimi rzeczami

- zarzuca najstarszej siostrze Kim. Tego jest za wiele.

Zachowujesz się, jakbym g***o robiła. Masz w głowie tę narrację... Zaraz ci normalnie wpi***olę, jeśli wspomnisz o tym jeszcze raz. Zamknij gębę i się tak nie śmiej.

- grozi Kourt wyraźnie rozbawionej siostrze.

Była partnerka Scotta Disicka wyjaśnia dalej, że ciężko pracuje, ale nawet, gdyby zdecydowała się być jedynie niepracującą mamą, to też byłaby wyłącznie jej sprawa. Kourtney Kardashian ma wyraźnie dosyć ataków młodszych sióstr, związanych z jej rzekomą niechęcią do pracy.

Od słowa do słowa i... co było dalej, wszyscy już wiemy.

Dalsza cześć bójki jest pokazana w tym nagraniu od ok. 2:25:

NAJNOWSZE