Wiemy kto wystąpi z Maroon 5 na Super Bowl! Trwają ostatnie dyskusje

2018-12-20 21:22
Maroon 5
Autor: Associated Press / East News

Trochę to trwało, zanim ustalono, kto wystąpi z Maroon 5 na Super Bowl. Wygląda na to, że casting zakończony! Kogo obstawiacie?

Długie poszukiwania Maroon 5, by znaleźć najlepszego artystę, który wystąpi z nimi w Super Bowl, wydają się już za nami. TMZ donosi, że znaleźli idealnego kandydata. Wszystko wskazuje na to, że Travis Scott wystąpi z Maroon 5 na Super Bowl! Jednak nie tylko on brany jest pod uwagę...

>> To Rihanna miała być gwiazdą Super Bowl 2019! Zrezygnowała, by poprzeć Kaepernicka

Travis Scott zagra na Super Bowl?

Super Bowl to największa impreza sportowa w USA. Czas reklamowy podczas transmisji telewizyjnej jest rekordowo drogi. Artyści marzą, by wystąpić w przerwie. Zawsze jest to koncert pełen emocji. Wystąpić na Super Bowl to najprawdziwszy zaszczyt. W tym roku dostąpili go Maroon 5

>> Super Bowl 2018 wygrał ten chłopiec! TO zdjęcie jest hitem internetu!

Wiadomo, że z Maroon 5 wystąpi jeszcze jeden artysta. TMZ donosi, że to Travis Scott wystąpi na Super Bowl 2019. Jego ludzie nie chcą oficjalnie niczego potwierdzać, ale ponoć trwają ostatnie rozmowy.

Super Bowl 2019: wystąpią Maroon 5 z Cardi B?

Taki scenariusz także jest brany pod uwagę. Wszystko przez kawałek Maroon 5 Girls Like U, w którym gościnne rapuje Cardi B. Piosenka bije rekordy popularności, więc Variety przekonuje, że to właśnie Cardi B dołączy do Maroon 5 na Super Bowl 2019.

Kogo obstawiacie?

NAJNOWSZE