Wiedźmin 2: Dziewczyna Henry'ego Cavilla, Natalie Viscuso przeprasza za stare zdjęcie!

2021-06-21 12:47 mm
Wiedźmin 2 - Henry Cavill z dziewczyną, Natalie Viscuso
Autor: SplashNews.com/East News

Premiera serialu "Wiedźmin 2" coraz bliżej, a Netflix zaczął już kusić widzów pierwszym zwiastunem nowej serii przygód Geralta z Rivii. Tymczasem Henry Cavill, czyli odtwórca roli Wiedźmina, w przerwach między zdjęciami spędza czas ze swoją nową dziewczyną. Niestety Natalie Viscuso szybko przekonała się, że związek ze znanym aktorem ma swoje ciemne strony. Fani wygrzebali w sieci stare zdjęcie, z którego dziewczyna Cavilla nie jest dziś zbyt dumna...

Henry Cavill niemal w całości skupia się obecnie na pracy przy drugim sezonie serialu Wiedźmin. Nic dziwnego - w końcu produkcja oparta na serii powieści Andrzeja Sapkowskiego to jeden z największych hitów serwisu Netlix.

W przerwie między zdjęciami do odcinków serialu "The Witcher 2" aktor znajduje jednak czas na pielęgnowanie swojego nowego związku. Henry Cavill spotyka się od niedawna z Natalie Viscuso. Niestety dziewczyna aktora szybko przekonała się, że popularność ma swoje wady.

Dziewczyna Cavilla przeprasza za zdjęcie sprzed lat

Kiedy popularny aktor pojawia się w towarzystwie nowej ukochanej, na całym świecie natychmiast przystępują do działania "internetowi detektywi". Nie inaczej było także w przypadku nowej partnerki Henry'ego Cavilla. Fani aktora błyskawicznie wytropili przeszłość Natalie Viscuso. Znaleźli też zdjęcie, z którego dziewczyna Cavilla nie jest dziś zbyt dumna...

Okazuje się, że kilkanaście lat temu Natalie Viscuso była uczestniczką mało znanego reality show. W 2008 roku ramach programu spędziła czas z jednym z afrykańskich plemion z Namibii. Właśnie stamtąd pochodzą zdjęcia, na których widzimy Natalie ubraną w strój tubylców. Jej skóra na prawie całym ciele wymalowana jest ciemnym pigmentem. To ostatnie nie spodobało się niektórym internautom. Zdaniem części komentujących, pociemnienie skóry było obraźliwe dla mieszkańców Namibii.

Po fali krytyki, jaka przewinęła się przez sieć, dziewczyna Henry'ego Cavilla zabrała głos i... przeprosiła za stare zdjęcia!

Po pierwsze, chciałam powiedzieć, że jest mi bardzo przykro jeśli to zdjęcie jest dla kogoś obraźliwe. To fotografia z 2008 roku z show kręconego w Namibii. Plemię, z którym mieszkałam, wymalowało mi skórę, co w ich kulturze było częścią ceremonii inicjacji i oznaką akceptacji. Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że to może kogoś urazić, czułam się wtedy zaszczycona ich gestem.

Mimo to, dzięki lekcjom, jakie wszyscy wyciągamy, ważne jest, żeby zauważać rzeczy, które mogą być dla kogoś bolesne. Przyjmijcie moje najszczersze przeprosiny

- komentuje Natalie Viscuso.

Stare zdjęcie, o które chodzi w tej historii, możecie zobaczyć na stronach brytyjskiego Daily Mail.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE