Millie Bobby Brown spotyka się z synem Jona Bon Jovi!? Jake Bongiovi to niezłe ciacho

2021-06-19 12:53 es
Millie Bobby Brown
Autor: Pandora via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Chociaż Millie Bobby Brown ma zaledwie 17 lat, to już jest megą gwiazdą. Sławę zawdzięcza serialowi Stranger Things. Nastolatka jest stale obserwowana przez media i paparazzich. Ci zauważyli, że spędza czas z... synem Jona Bon Jovi! Czy to oznacza, że Millie Bobby Brown ma nowego chłopaka? Trzeba dodać, że Jake Bongiovi to niezłe ciacho...

Kultowy już serial Stranger Things wylansował nowe pokolenie gwiazd. Jedną z nich jest Millie Bobby Brown, która grała tam rolę Jedenastki. Jej kariera szybko się rozkręciła, a aktorka mogła przebierać w ofertach nie tylk filmowych, ale i reklamowych.

Nikomu nie trzeba mówić, że Millie Bobby Brown wzbudza wielkie zainteresowanie. A zwłaszcza jej życie uczuciowe... W 2020 roku rozstała się z Jacobem Sartoriusem. Wygląda jednak na to, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy...

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi są parą?

Paparazzi śledzą każdy krok młodej gwiazdy. Bez trudu zauważyli ją na spacerze z synem Jona Bon Jovi. Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi wybrali się na przechadzkę po Nowym Jorku. Szli przytuleni pod ramię! Towarzyszyła im "przyzwoitka" - pies aktorki, Winnie. Została umieszczona w torbie, którą Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi nosili na zmianę.

Gwiazda Stranger Things miała na sobie wielowarstwową spódnicę w kolorze pudrowego różu, do tego biały top i kilka dodatków, w tym naszyjnik, kolczyki, eleganckie okulary przeciwsłoneczne i białą torbę. Syn Jona Bon Jovi postawił na plażową koszulą, szorty oraz okulary przeciwsłoneczne.

Poniesienia o tym, że Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi są parą, pojawiły się już kilka tygodni temu. Syn Jona Bon Jovi opublikował na Instagramie zdjęcie z gwiazdą Stranger Things.

bff <3

Napisał tajemniczo w opisie.

Myślicie, że faktycznie to tylko przyjaźń, czy może są parą?

Ile wiesz o Millie Bobby Brown?

Pytanie 1 z 8
W czym wystąpiła gwiazda przed Stranger Things?
NAJNOWSZE