Wersow pozowała w seksownym gorsecie. Rozpaliła wyobraźnię fanów [ZDJĘCIA]

i

Autor: TRICOLORS/East News Wersow pozowała w seksownym gorsecie. Rozpaliła wyobraźnię fanów [ZDJĘCIA]

Wersow pozowała w seksownym gorsecie. Rozpaliła wyobraźnię fanów [ZDJĘCIA]

2023-01-31 15:48

Wersow jest jedną z najaktywniejszych użytkowniczek mediów społecznościowych w Polsce. Swoją drogą to też jedna z nielicznych influencerek, która wrzuca na swój profil gorące zdjęcia z luksusowych podróży i urokliwych miejsc. Niedawno rozpaliła wyobraźnię internautów publikując zdjęcie, na którym odważnie pokazała głęboki dekolt.

Spis treści

  1. Wersow - seksowne zdjęcie

Weronika Sowa uchodzi za jedną z najpiękniejszych influencerek w Polsce. W rankingu najpopularniejszych kont w serwisie Instagram zajmuje zaszczytne 8. miejsce wyprzedzając takie osobistości, jak Marcin Dubiel, Martyna Wojciechowska, czy Julia Wieniawa. Minimalnie ma mniej obserwujących niż Wojciech Szczęsny i nieco mniej niż jej życiowy partner, Karol Wiśniewski. Wersow najczęściej publikuje gorące zdjęcia z wakacji lub sesji zdjęciowych z profesjonalnym fotografem. Warto też wspomnieć, że na popularność jej instagramowego konta ma również wpływ działalności w serwisie YouTube. Nie dość, że pojawia się w filmach projektu Ekipa, to na dodatek tworzy kontent na własnym kanale. Hitowa zrobiła się seria Czy to prawda, że za sprawą której odniosła się do dramy związanej z Fagatą, oceniła nowy projekt Natsu, ale także opowiedziała o aferze z logo. Wersow zdradziła także, czy ma tatuaż w miejscu intymnym oraz ujawniła, że była zła na Friza za tekst piosenki Zygzak.

Wersow kiedyś i dziś

Wersow - seksowne zdjęcie

Seksowne zdjęcia Wersow to już normalka dla osób, które na co dzień śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Influencerka odważnie prezentuje swoje wdzięki, zbierając przy tym tysiące pozytywnych komentarzy. Po wakacyjnych fotografiach pokazała efekty sesji zdjęciowej z profesjonalnym fotografem. Pojawiły się opinie:

  • Pięknie ci w tym gorsecie!
  • Boska!
  • Slaaaay!
  • Ale Werka jesteś śliczna!
  • Wera to ideał
  • Jaką ślicznotką jesteś!

Friz zareagował na nowy wygląd Wersow. Prawie popłakał się ze śmiechu: 'Jak staro!'

Sonda
Czy Wersow i Doda są podobne?

Dlaczego jednym udaje się osiągnąć sukces w sieci, a inni biją głową w mur?

Odsłaniamy tajemnice influencerów. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.