Weronika Marczuk urodziła córkę. "Idziemy już razem przez życie"

2020-01-22 14:50 kp
Weronika Marczuk
Autor: WBF

Weronika Marczuk podzieliła się na Instagramie radosną informacją - była jurorka You Can Dance została mamą. Gwiazda opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie z córką i podziękowała za opiekę lekarzom. Jak się czuje świeżo upieczona mama i jakie imię dała swojej córce? Sprawdźcie szczegóły na Hotplota.pl!

Weronika Marczuk urodziła! Gwiazda osobiście potwierdziła tę informację na Instagramie, publikując zdjęcie ze swoją córką. W komentarzach posypały się gratulacje i ciepłe słowa od jej fanów, którzy w ostatnich miesiącach trzymali kciuki za szczęśliwe przyjście dziecka na świat.

Weronika Marczuk bardzo długo czekała na wymarzoną ciążę. Polsko-ukraińska gwiazda zaszła w ciążę w wieku 47 lat, co wywołało w sieci lawinę komentarzy. Była jurorka You Can Dance mogła liczyć na wsparcie internautów i chętnie chwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem na Instagramie.

Weronika Marczuk urodziła

Teraz gwiazda pochwaliła się radosną wiadomością - Weronika Marczuk urodziła córkę.

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko ❤️🙏🥰

- czytamy.

Weronika Marczuk podziękowała też lekarzom, dzięki którym jej córka szczęśliwie przyszła na świat.

Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE