Weronika Książkiewicz

i

Autor: AKPA Weronika Książkiewicz wzięła ślub w tajemnicy

Gwiazdy

Weronika Książkiewicz poślubiła biznesmana. Ceremonia odbyła się w tajemnicy

2024-06-19 10:28

Weronika Książkiewicz, jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce, gwiazdy wielu filmów i seriali, przechodziła przez rozmaite zawirowania związane z życiem uczuciowym. Teraz 43-latka stanęła na ślubnym kobiercu, aby powiedzieć "tak" swojemu ukochanemu. Ślub wzięli w tajemnicy, jednak obrączka na palcu nie pozostawia wątpliwości. Kim jest jej życiowy partner?

Weronika Książkiewicz zadebiutowała na ekranie na początku lat 2000. Zagrała w takich produkcjach, jak "Samo życie", "Plebania", "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Ile waży koń trojański", "Dzień dobry, kocham cię!", obie części "Planety singli", "Furioza" czy "Piep*zyć Mickiewicza", który miał swoją premierę w 2024 roku. Aktorka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych i braku fanów, którzy chętnie śledzą jej życie w mediach społecznościowych. Książkiewicz dzieli się na Instagramie wybranymi szczegółami z planów zdjęciowych, branżowych eventów, czy życia osobistego, jednak nie pochwaliła się informacją o tym, iż wyszła za mąż. Weronika wzięła ślub w wielkiej tajemnicy, jednak połyskujący na jej palcu obrączka mówi sama za siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramatyczna wiadomość dotarła do Weroniki Książkiewicz. Zmarł ojciec jej dziecka. Krzysztof Latek miał tylko 59 lat

SHORT - Nosel wkręca - klauzula sumienia| ESKA

Weronika Książkiewicz została żoną tajemniczego biznesmena

Weronika Książkiewicz ma na swoim koncie kilka burzliwych związków. Aktorka spotykała się z aktorem Kubą Wesołowskim, reżyserem pierwszej części "Listów do M." Mitją Okornem, izraelskim dyrektorem firmy deweloperskiej Heskelem Nathanielem, ale to relacja z Krzysztofem Latkiem należała do najbardziej medialnych. Para doczekała się syna Borysa, niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu, rozstali się 3 miesiące po narodzinach syna. Niedawno, internet obiegła przykra wiadomość o śmierci Krzysztofa Latka. Miał 59 lat.

Weronika Książkiewicz

i

Autor: AKPA Weronika Książkiewicz wzięła ślub w tajemnicy

Ta informacja niemal zbiegła się z plotkami na temat ślubu Książkiewicz. Aktorka potwierdziła, że stanęła na ślubnym kobiercu. Jak podaje jeden z serwisów internetowych, symboliczna ceremonia odbyła się we wrześniu w Izraelu, a związek został sformalizowany 31 marca 2024. Ukochany aktorki jest przedsiębiorcą, pracuje w świetnie prosperującej firmie i nie zależy mu na rozgłosie, dlatego też Weronika nie chce ujawniać szczegółów na temat męża.