W TAK SEKSOWNEJ kiecce jeszcze Halsey nie widzieliście! ZDJĘCIA z New York Fashion Week!

2019-09-10 20:05 nk
Halsey
Autor: Richard Buxo / SplashNews.com/East News

Halsey była jedną z gwiazd imprezy z okazji 30. urodzin marki DKNY, któa odbyła się w ramach New York Fashion Week. Piosenkarka wystąpiła w długiej czarnej kiecce, która odsłaniała naprawdę dużo! Widzieliście kiedyś wycięcia, które kończą się TAK WYSOKO?! Tam nie mogło być mowy o założeniu majtek!

Halsey od początku swojej kariery nie należy do pruderyjnych gwiazd. Piosenkarka odważnie się ubiera i wypowiada. Nie przebiera w słowach, ale w strojach już tak! Artystka kocha zaskakiwać i bulwersować. Jednak jej sukienka z ostatniej imprezy przebija chyba wszystko, co na niej widzieliśmy!

Halsey bez majtek na imprezie

Halsey była jedną z gwiazd 30. urodzin marki Donna Karan New York. Impreza odbyła się w ramach Nowojorskiego Tygodnia Mody. Jak przystało na event związany z "high fashion" piosenkarka ubrała się tak, by ją zapamiętano!

Halsey stanęła na ściance podczas urodzin DKNY w czarnej kreacji, która odsłaniała właściwie więcej, niż zasłaniała. Kreacja miała głębokie wycięcia na nogi. Te przechodziły właściwie przez całą długość kiecki i kończyły się aż pod pachami! Dodatkowo stylizacja miała głęboki dekolt i podkreślała biust piosenkarki.

Jak podoba Wam się Halsey w takim stroju? Bo sobie najwyraźniej podobała się bardzo!

Zobacz też:

NAJNOWSZE