Vanessa Hudgens ma nowego chłopaka? Cole Tucker przytulał ją podczas kolacji

2020-11-23 18:02 es
Vanessa Hudgens
Autor: EHKK/Backgrid/East News

Nie tak dawno temu Vanessa Hudgens dzieliła się z fanami przemyśleniami co do swojego, hipotetycznego chłopaka. Zdaje się, że Cole Tucker dokładnie wsłuchał się w jej słowa... Para poszła na randkę! Paparazzi zauważyli, jak się przytulali. Czyżby kwitł nowy związek?

10 miesięcy temu Vanessa Hudgens rozstała się z wieloletnim chłopakiem Austinem Butlerem. Wygląda na to, że już znudziło się jej bycie singielką. Paparazzi zauważyli aktorkę na randce w miniony weekend! Z kim teraz umawia się Vanessa Hudgens?

Vanessa Hudgens ma nowego chłopaka?

Niedawno Vanessa Hudgens podzieliła się z fanami swoimi wymaganiami co do potencjalnego chłopaka. Ciekawe, czy chodziło o hipotetycznego kandydata, czy może już miała w głowie kogoś nowego?

Paparazzi zauważyli, że Vanessa Hudgens randkuje! Aktorka została zauważona na kolacji z gwiazdą MLB Colem Tuckerem w Los Angeles w sobotni wieczór 21 listopada.

ESKA XD #010

Vanessa Hudgens i Cole Tucker nie szczędzili sobie czułości! Para przytulała się, czekając na samochód po romantycznej kolacji w Canyon Country Store. Szli pod rękę i byli bardzo rozpromienieni.

Na randkę Vanessa Hudgens wybrała seksowną czarną satynową sukienkę z głębokim dekoltem i rozcięciem sięgającym wysoko na jej udo. Nałożyła na to puszysty szary płaszcz do kostek. Do tego włożyła czarną czapkę i buty w tym samym kolorze.

Myślicie, że niedługo Vanessa Hudgens i Cole Tucker oficjalnie się ujawnią?

NAJNOWSZE