Wiemy, jakie Vanessa Hudgens ma wymagania względem chłopaków! Austin Butler ich nie spełnił?

2020-11-19 13:00 AM
Vanessa Hudgens
Autor: EHKK/Backgrid/East News

Na początku tego roku media obiegła informacja, że Vanessa Hudgens i Austin Butler zerwali. Był to wielki szok dla ich wiernych fanów. Dlaczego? Ano dlatego, że para była ze sobą aż 9 lat!

O tym, że Vanessa Hudgens i Austin Butler zerwali informowaliśmy Was na początku tego roku. Znana była także prawdopodobna przyczyna ich rozstania. I choć niektórzy fani nie tylko mocno dziwili się, że para postanowiła się rozstać ale także byli zaskoczeni stażem, jaki udało się Vanessie i Austinowi wypracować. W show biznesie nie często się to zdarza. Niestety ich sielanka się skończyła.

Teraz fani mogą się jeszcze bardziej dziwić, tym bardziej, że Vanessa zdradziła, jakie ma wymagania względem potencjalnych kandydatów a później już chłopaków. Mogłoby się wydawać, że gwiazda pokroju Vanessy będzie miała długą listę oczekiwań od swojego partnera. Nic z tych rzeczy!

Hudgens przytoczyła, czego tak naprawdę oczekuje od potencjalnego kandydata na partnera. Lista jest naprawdę krótka, a ona sama twierdzi, że wcale wybredna nie jest.

ESKA XD #010

CZEGO OD PARTNERA OCZEKUJE VANESSA HUDGENS?

Jeśli chodzi więc o chłopaków, Vanessie najbardziej zależy na wspólnym porozumieniu.

Czuję, że pod koniec dnia po prostu chodzi o to, aby mieć podobne podstawy i chcieć tego samego. Nie jestem wybredna, naprawdę…

– twierdziła aktorka.

Biorąc pod uwagę, jej stałość w uczuciach, trudno dyskutować z tymi słowami.

NAJNOWSZE