Zac Efron

i

Autor: Invision/Invision/East News

Zac Efron i Vanessa Valladares to „piękna para”. Wygadał się znany prezenter!

2020-10-19 15:00

Czyżby Zac Efron planował na stałe zamieszkać w Australii? Wiele na to wskazuje! Jak twierdzi znany prezenter, aktor znalazł tam nie tylko spokój ale także… miłość! Podobno on i jego nowa dziewczyna nie widzą świata poza sobą. Co jeszcze powiedział?

Jakiś czas temu na Hotplota.pl pisaliśmy, że Zac Efron jest bardzo częstym gościem Australii. To tam miał znaleźć swoje miejsce na ziemi i odzyskać spokój. Aktor miał serdecznie dosyć życia w ciągłym biegu, dlatego postanowił poszukać oazy spokoju i tak padło na Australię. I choć jak sam zapewniał nie jest to przeprowadzka na stałe, to teraz wiele może się zmienić. Jak podają zagraniczne media Efron na kontynencie znalazł nie tylko spokój ale także miłość…

Po kilku nieudanych związkach, 33-letni aktor być może w końcu znalazł tą jedyną. Mówią o tym już nie tylko zagraniczne serwisy ale także osoby z otoczenia gwiazdy. Prawdę o życiu miłosnym Efrona zdradził australijski prezenter radiowy Kyle Sandillas, który prawdopodobnie jest w bliskim kontakcie z aktorem. Kyle zachwycał się nie tylko Vanessą Valladeres z którą od jakiegoś czasu ma spotykać się Zac ale także ich miłością, jak sam przyznał tworzą piękną parę!

ESKA XD #006

– zachwycał się prezenter.

Zac Efron bez tajemnic. Jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 5
W którym roku urodził się Zac?

On absolutnie kocha Australię. Jest zakochany w tej dziewczynie, Vanessie. To piękna para. Robią wszystko razem. Są po prostu słodcy.

– mówił prezenter, odpowiadając na pytanie czy Zac faktycznie planuje zostać w Australii na stałe.

JAK KYLE SANDILLAS POZNAŁ VANESSĘ VALLADARES?

A jak Kyle Sandillas poznał nową ukochaną Zaca? Otóż to właśnie ona zaprosiła prezentera na przyjęcie z okazji 33 urodzin aktora, które skończył 18 października.

Vanessa mnie zaprosiła. Nie mógł dostać piękniejszej i słodszej dziewczyny. Wiedziała o wszystkim i wszystko ogarnęła. Jest kochana.

Oprócz tego Sandillas był zachwycony postawą pary, która nie okazywała sobie uczuć na każdym kroku. Stwierdził, że są spokojni i bardzo mili.

Zac i Vanessa podobno spotykają się od lipca, kiedy to poznali się w jednej z kawiarni w której pracowała dziewczyna.

Pozostaje teraz tylko czekać na potwierdzenie tych informacji od samych zainteresowanych!

Wyświetl ten post na Instagramie.
333 ??? free Post udostępniony przez ☥ ??????? ?????????? ☥ (@_is_ness)