Tyler Cameron znów komentuje ciążę Gigi Hadid! "Jestem szczęśliwy z jej powodu"

2020-05-03 22:22 kp
Gigi Hadid
Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Tyler Cameron był w ubiegłym roku stałym gościem mediów plotkarskich za sprawą jego krótkiego związku z Gigi Hadid. Relacja przetrwała zaledwie kilka miesięcy, a modelka szybko wróciła do Zayna Malika. Teraz cały świat żyje newsem o ciąży Gigi Hadid, a Tyler Cameron po raz kolejny zabiera głos w tej sprawie.

Informacja o ciąży Gigi Hadid obiegła w minionym tygodniu media na całym świecie z prędkością światła. Początkowe niedowierzanie szybko ustąpiło miejsca radości wśród fanów, gdy najpierw ciążę potwierdziła mama Gigi, Yolanda, a później sama zainteresowana. Gigi Hadid i Zayn Malik miesiącami ukrywali błogosławiony stan modelki, a teraz - z wrodzonym dystansem - odbierają gratulacje od znajomych i fanów.

Poza radością i życzliwymi komentarzami w sieci szybko pojawiły się też spekulacje na temat ojcostwa. Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, część internautów zaczęła rozsiewać w internecie plotki, według których ojcem dziecka Gigi Hadid nie jest Zayn Malik, a Tyler Cameron. Celebryta szybko osobiście zamknął te dyskusje.

Tyler Cameron cieszy się ciążą Gigi Hadid

Tylerowi Cameronowi nie udało się jednak w ten sposób odsunąć od tematu ciąży Gigi Hadid. Choć celebryta i modelka zerwali latem ubiegłego roku, dziennikarze chętnie pytają o jego reakcję na informację o tym, że jego była dziewczyna spodziewa się dziecka. Tyler powiedział więc krótko, ale życzliwie:

Jestem podekscytowany z jej powodu. Cieszę się. Będzie niesamowitą matką. Będzie najwspanialszą matką. Jest opiekuńczą, uroczą osobą.

- powiedział.

Fajnie jest mieć takiego byłego?

Wyświetl ten post na Instagramie.
My peace ❤️ @harleythepotcake Post udostępniony przez Tyler Cameron (@tylerjcameron3)
Michelle Morrone wywiad

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE