Tyga pozuje w butach Travisa Scotta po ujawnieniu randek z Kylie Jenner! To specjalnie?

2019-10-08 18:00 nk
Kylie Jenner, Tyga
Autor: Jawad Elatab / Splash News/EAST NEWS

Czyżby Tyga właśnie zagrał na nosie byłemu partnerowi Kylie Jenner i dał nam do zrozumienia, że on i celebrytka znów są parą? To nie może być kolejny "przypadek", że akurat teraz Tyga wrzuca na swój Instagram zdjęcia akurat w TYCH butach! Zobaczcie bardzo wymowną fotkę i oceńcie sami, co chciał przez nią powiedzieć!

Kylie Jenner stanowczo zaprzeczyła plotkom, jakoby tuż po rozstaniu z Travisem Scottem zaczęła ponownie spotykać się ze swoim były facetem, Tygą. Tymczasem kilka dni po ich pierwszym - rzekomo przypadkowym - spotkaniu, ex-para znów znalazła się w tym samym miejscu! Amerykański serwis TMZ przyłapał celebrytkę w jednym z klubów Los Angeles, gdzie akurat zupełnie niespodziewanie bawił się też Tyga.

Tyga drwi Travisa Scotta?!

Czy to kolejny przypadek, że tuż po rozprzestrzenieniu się plotek o powrocie do Kylie Jenner Tyga wrzucił na Instagram swoje zdjęcie w butach Travisa Scotta?

Na fotce widzimy rapera pozującego przy super luksusowej sportowej furze. Ale uwagę fanów i tak najbardziej przykuły trampki Jordan 1 Retro z kolekcji o nazwie... Travis Scott!

Fani nie mają wątpliwości, że Tyga przesyła nam jasny przekaz: właśnie "wlazł w buty" Travisa Scotta - nie tylko dosłownie... ;)

NAJNOWSZE