Kylie Jenner usunęła filmik z nowym Bugatti! Wolała to niż kłótnie z fanami?

2019-10-08 14:36 AM
Kylie Jenner
Autor: SPW / SplashNews.com/East News

Fani Kylie Jenner doskonale wiedzą, że właścicielka kosmetycznego imperium uwielbia otaczać się drogimi rzeczami. Kylie jest posiadaczką kilku luksusowych aut, którymi lubi się chwalić. Ostatnio wrzuciła filmik do sieci na którym prezentuje nowe Bugatti. Fani nie wytrzymali, napisali celebrytce kilka słów, nie trzeba było długo czekać, aż filmik zostanie usunięty.

Kylie Jenner uwielbia luksus, co jakiś czas, najczęściej za pomocą Instagrama pokazuje swoim fanom, jak otacza się coraz to nowszymi i droższymi rzeczami. Ostatnią rzeczą jaką umieściła, czym wywołała wojnę wśród fanów był samochód Bugatti. Jennerka wrzuciła do sieci filmik na którym pokazuje, że stała się właścicielką super auta wartego około 3 mln dolarów, mowa o Bugatti Chiron. Fani najwidoczniej nie wytrzymali ciągłego chwalenia się i napisali celebrytkce kilka słów, którzy chyba się przejęła, bo filmik został szybko usunięty.

„Jak ludzie mogą usprawiedliwiać się i kupować większą liczbę samochodów niż jej potrzebują. Są ludzie, którzy nie mają co jeść”.  - pisał internauta.

„Tak rozumiem, to twoje pieniądze, ty je zarabiasz, ale nie rozumiem, nie mówisz nic dobrego na ten temat. Pieniędzmi, które na to wydałaś, możesz nakarmić co najmniej jakąś wioskę”. – burzył się kolejny fan.

„O tak! Kolejny nowy samochód! Tymczasem ludzie walczą o to, by związać koniec z końcem i móc się wyżywić.”.

KYLIE JENNER MA JUŻ KILKA LUKSUSOWYCH SAMOCHODÓW

Kylie w swoim posiadaniu ma już dwa Range Rovery, Rolls-Royca, Porsche, Lamborghini i Ferrari. Wygląda na to, że Kylie Jenner wolała uniknąć kłótni z fanami i szybko usunęła filmik.

Myślicie, że Jennerka przestanie się chwalić? Czy będzie to tylko chwilowe?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE