Tyga jest NIEBEZPIECZNY? Wyjął broń po sprzeczce w nocnym klubie!

2019-02-25 13:35
Tyga
Autor: AXELLE WOUSSEN/Bauer Griffin/East News

Były chłopak Kylie Jenner z pewnością nie poprawi sobie wizerunku tego typu akcjami. Tyga wprawił w przerażenie wszystkich po tym, jak po sprzeczce w nocnym klubie sięgnął do swojego ochroniarza po jego broń! Na szczęście pracownik Tygi miał znacznie bardziej trzeźwy umysł niż raper... co planował zrobić?

Tyga wielokrotnie już pokazał, że łamanie prawa to dla niego żaden problem. Były chłopak Kylie Jenner regularnie ma na pieńku z policją, co jednaj nie powstrzymuje go przed kolejnymi wybrykami. Tym razem mogło skończyć się tragicznie, bo w grę wchodziła... strzelanina!

Tyga bawił się ostatnio ze znajomymi w klubie The Sunset Room, gdzie świętował urodziny swojego znajomego, boksera Floyda Mayweathera Jr. Podczas imprezy raper wdał się w kłótnię z innym mężczyzną obecnym w klubie. I wtedy zrobiło się bardzo niebezpiecznie.

HOT TEMAT
Khloe Kardashian

Autor: instagram.com

Khloe Kardashian wciąż nie może uwierzyć w zdradę Tristana. "Wciąż cierpi"

Tyga wymachuje bronią przed klubem?

Nie wiadomo, w jaki sposób rozpoczął się konflikt i kto był jego inicjatorem. Wiadomo jednak, że zachowanie Tygi bardzo nie spodobało się właścicielom klubu, którzy zalecili swoim ochroniarzom wyprowadzenie awanturującego się rapera z klubu. Na nagraniu opublikowanym przez serwis TMZ widać, jak muskularny ochroniarz wynosi krzyczącego Tygę na zewnątrz. Przed wejściem do klubu zrobiło się niemałe zamieszanie. W pewnym momencie Tyga sięgnął do swojego ochroniarza, próbując wziąć do ręki jego broń! Mężczyzna szybko powstrzymał jednak agresywnego celebrytę. Aż strach pomyśleć, co mogło się wydarzyć...

Zobacz też:

NAJNOWSZE