Khloe Kardashian wciąż nie może uwierzyć w zdradę Tristana. "Wciąż cierpi"

2019-02-25 13:15
Khloe Kardashian
Autor: instagram.com

Wiele czasu zajmie Khloe Kardashian powrót do równowagi psychicznej po tym, jak ojciec jej córki zdradził ją z przyjaciółką Kylie Jenner. I choć świat już od dawna wiedział, że najlepsze, co może jej się przytrafić w związku z Tristanem Thompsonem to rozstanie, ona wciąż mocno przeżywa jego zdradę.

Khloe Kardashian od niemal roku miała nadzieję, że po pierwszych zdradach Tristan Thompson zrozumiał, że to ona i ich córka są najważniejszymi kobietami jego życia. Celebrytka mocno się jednak przeliczyła - koszykarz nie tylko przez ostatnie miesiące zaniedbywał swoje ojcowskie obowiązki, ale w końcu zdradził Khloe z Jordyn Woods, bliską koleżanką Kardashianek. Taki cios mocno odbił się na kondycji gwiazdy.

I podczas gdy cały świat skreślił już Tristana Thompsona, Khloe Kardashian wciąż nie może uwierzyć w to, co zrobił. Celebrytka oczywiście oficjalnie już zerwała z chłopakiem i teraz w towarzystwie mamy i sióstr próbuje pogodzić się z zastaną sytuacją.

HOT FOTY
Kendall Jenner na imprezie Vanity Fair

Autor: East News

Kendall Jenner najbardziej rozebraną gwiazdą oscarowego after-party. Seksowna? [SONDA]

Khloe Kardashian przeżywa zdradę Tristana Thompsona

Jak donoszą amerykańskie media, Khloe Kardashian wciąż nie może pozbierać się po zdradzie.

Khloé nadal jest zraniona. Wciąż nie może uwierzyć, że Tristan zdradził ją z Jordyn. Wszyscy myślą, że teraz będzie jej lepiej. Tristan nie będzie już w stanie jej skrzywdzić. Dla niego romans z Jordyn jest ostateczną zdradą.

- donoszą znajomi celebrytki.

Nie ma wątpliwości, że Khloe Kardashian będzie jeszcze przez wiele miesięcy analizować w głowie wszystkie wydarzenia ostatnich dni. Na szczęście ma u swojego boku mamę i siostry - podobno zaraz po tym, jak wybuchł skandal, wróciła do Los Angeles.

NAJNOWSZE