Agnieszka Frykowska, Anna Ryśnik

i

Autor: TRICOLORS/East News

Tych uczestników polskich reality show nie polubili widzowie. Czym podpadli?

2022-07-18 15:32

Programy typu reality show w ostatnich latach cieszą się w Polsce dużą popularnością. Na przestrzeni lat niejednokrotnie wzbudzały silne kontrowersje, a ich uczestnicy zarówno podbijali serca widzów, jak i spotykali się z olbrzymią krytyką. Którzy podpadli jednak najbardziej?

Programy typu "Hotel Paradise", "Warsaw Shore", czy kultowy już "Big Brother" zawsze wzbudzały silne emocje, a uczestnicy przekonywali się, że sława ma też swoje mroczne oblicze. Z perspektywy minionych lat jesteśmy jednak w stanie wyłonić grupę osób, które spotkały się ze szczególną krytyką ze strony widzów. O kogo chodzi?

Zobacz także: Big Brother - jak wyglądają i czym się zajmują uczestnicy reality show?

Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich programów reality show

Programy reality show nas szokują, bawią i dostarczają czystej, niczym niezmąconej rozrywki. Czasem jednak zdarza się, że pewni uczestnicy tak działają widzom na nerwy, że kończy się falą hejtu i nieprzyjemnych komentarzy.

Poniżej znajdziecie listę osób, które krytyka ze strony odbiorców dotknęła w wyjątkowy sposób. Kto podpadł najbardziej?

Zobacz także: Polscy aktorzy jednej roli. Dlaczego nie grają w innych produkcjach?

Rolnik szuka żony 8 - Kamila

Kamila Boś z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" to dość nietypowy przypadek. Jest bowiem odwrotnością schematu zero to hero. Młoda kobieta już w pierwszym odcinku ze swoim udziałem zaskarbiła sobie sympatię widzów, zostając przy tym rekordzistką pod względem ilości otrzymanych listów. Z czasem jej gwiazda zaczęła jednak słabnąć, a uczestniczka programu spotykała się z coraz większą krytyką. Wytykano jej między innymi czepialstwo i szorstkość oraz niewłaściwe traktowanie mężczyzn

Hotel Paradise 3 - Ola

W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, Ola z 3. edycji "Hotelu Paradise" z miejsca zaczęła działać widzom na nerwy. Zresztą nie tylko im, bowiem pozostali uczestnicy również narzekali na jej zachowanie. Wśród krytycznych komentarzy dominowały te wskazujące na minusowe IQ uczestniczki oraz jej cwaniactwo.

Big Brother - Frytka

Maja Agnieszka "Frytka" Frykowska to już legenda polskiego show biznesu. Wszystko za sprawą występu w głośnym reality show "Big Brother". Kobieta wywołała wówczas zgorszenie u widzów przez miłosne zbliżenia w wannie z innym uczestnikiem. Fali krytyki nie było końca, a widmo tego wybryku ciągnie się za nią do dziś.

Top Model - Olga Król

Olga z 10. edycji programu "Top Model" szybko znalazła się na celowniku widzów. Drażniła ich jej osobowość i kąśliwe komentarze względem innych uczestników i prowadzących. Szalę goryczy przelała sytuacja związana z Kacprem, którego dziewczyna obraziła w obecności jurorów i kamer. Internauci jej tego nie darowali, a fala hejtu sięgnęła wręcz kuriozalnego poziomu.

Warsaw Shore - Anna Ryśnik 

"Duża" Ania z "Warsaw Shore" również nie miała lekko. Już od pierwszych odcinków nie dogadywała się z resztą uczestniczek, a to szybko przełożyło się na niechęć ze strony odbiorców.

Warsaw Shore - Paweł Cattaneo

Innym często krytykowanym uczestnikiem "Warsaw Shore" był Paweł Cattaneo. Widzowie zarzucali mu przedmiotowe traktowanie kobiet oraz agresję wobec innych uczestników, która ostatecznie doprowadziła do usunięcia go z programu. 

Sonda
Lubisz programy typu reality show?
Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje