Adam Zdrójkowski

i

Autor: WBF

Adam Zdrójkowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Aktor Rodzinki.pl kolejnym uczestnikiem

2021-07-13 11:47

Twórcy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 ogłaszają kolejnych uczestników show. Jak dotąd Polsatowi udało się pozyskać naprawdę duże gwiazdy z Barbarą Kurdej-Szatan i Robertem Janowskim na czele. Teraz media donoszą o kolejnej gwieździe, która ma wystąpić w TTBZ 15. To Adam Zdrójkowski! Czy przecieki się potwierdzą?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najbardziej interesujących programów z udziałem gwiazd w polskiej telewizji, a jednocześnie jeden z najtrudniejszych dla samych uczestników. Gwiazdy muszą bowiem nie tylko popisać się talentem wokalnym i aktorskim, ale i zrobić to na scenie w ważącej często wiele kilogramów charakteryzacji. Warto się jednak przemęczyć, bo efekty ich metamorfoz bywają oszałamiające.

Twórcy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 powoli ogłaszają kolejnych uczestników, których zobaczymy na ekranach jesienią. Jak dotąd potwierdzono występ Barbary Kurdej-Szatan, Roberta Janowskiego, Pauliny Sykut-Jeżyny i Kasi Łaskiej. Teraz w sieci pojawiły się przecieki o kolejnej gwieździe, która pojawi się w TTBZ 15. Czy kolejnym ogłoszonym uczestnikiem będzie Adam Zdrójkowski?

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Adam Zdrójkowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jak donosi Fakt, to właśnie Adam Zdrójkowski jest kolejną gwiazdą Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021. Aktor rozpoczął karierę w serialu Rodzinka.pl, a ostatnio był jednym z współprowadzących Polsat SuperHit Festiwal 2021. Wcześniej prowadził też program The Voice of Poland, a ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską zwyciężył w show TVP Dance Dance Dance.

Oficjalnie Polsat ma ogłosić kolejnego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 już we wtorkowy wieczór. Chcielibyście, aby był nim właśnie Adam?