Michał Wiśniewski

i

Autor: WBF

Michał Wiśniewski jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021! Kacper Kuszewski odchodzi

2021-07-13 9:23

Fanów show Twoja Twarz Brzmi Znajomo czekają w nowej edycji bardzo poważne zmiany w składzie jurorów. Z programem żegna się Kacper Kuszewski, a na jego miejscu występy uczestników będzie oceniał... Michał Wiśniewski! Lider Ich Troje sam przez lata na scenie udowadniał, że jest muzycznym kameleonem. Czy będzie miał wysokie wymagania wobec gwiazd?

Twórcy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 na razie bardzo pozytywnie zaskakują fanów programu. W show zobaczymy kilka naprawdę popularnych gwiazd, z Barbarą Kurdej-Szatan, Robertem Janowskim i Pauliną Sykut-Jeżyną na czele. Teraz okazuje się, że odświeżony zostanie również skład jurorów. Z fotelem żegna się Kacper Kuszewski, o czym aktor poinformował osobiście.

Podczas gdy Kacper Kuszewski będzie skupiał się na swoich innych projektach, występy uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 oceni inny gwiazdor. Chodzi o Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zamiast Kacpra Kuszewskiego

Na profilu Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawił się specjalny list od Kacpra Kuszewskiego, w którym aktor żegna się z programem.

- napisał aktor,

Kacper Kuszewski jednocześnie przedstawił swojego następcę:

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Drodzy Państwo,poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się tym bardziej, że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1 ?Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni UCZESTNICY TTBZ, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia!!! ❤❤️❤️ Dziękuję całej ekipie TTBZ, wspaniałemu JURY oraz cudownym PROWADZĄCYM. Dziękuję także Państwu, czyli WIDZOM i FANOM programu, za tę ogromną dawkę sympatii, jaką mnie obdarzyliście! ❤

Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu. Powodzenia Michale! Zobaczysz, lekko nie będzie, za to będzie pięknie! ?

A z Państwem zobaczę się w Polsacie jesienią, w nowym serialu „Tatuśkowie”, gdzie gram jedną z głównych ról. Mam nadzieję, że on również podbije Państwa serca.

- czytamy.

Nie ma wątpliwości, że charyzmatyczny Michał Wiśniewski wniesie sporo nowych emocji do programu. On sam przez lata na scenie przechodził liczne metamorfozy, więc z pewnością doskonale wczuje się w rolę jurora i fachowym okiem będzie oceniał występy swoich kolegów.

Cieszycie się na tę zamianę?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE