Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Prace nad programem WSTRZYMANE?

2022-01-21 6:20 RD
Zwycięzca w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo (12.11.2021)
Autor: Polsat Zwycięzca w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo (12.11.2021)

Kolejna edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na antenie telewizji Polsat pojawi się już wiosną. Jednak docierają do nas informacje, że prace nad programem zostały wstrzymane… Co się stało? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych telewizji Polsat. Widzowie uwielbiają oglądać polskie gwiazdy, które muszą wcielać się w swoje koleżanki i swoich kolegów po fachu. Niedawno zakończyła się już jego 15. edycja, w której finalistami byli Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski i Robert Janowski.

Finalnie zwycięzcą show został Robert Janowski, który od samego początku świetnie radził sobie z zadaniami, które stawiała przed nim produkcja.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Zdjęcia do nowej edycji, której premiera zaplanowana jest na wiosnę miały ruszyć wkrótce. Jednak - jak informuje Super Express - Polsat odwołał pierwsze dni nagrań 16. edycji niezwykle popularnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z uwagi na bezpieczeństwo uczestników i producentów. Powodem ma być kolejna fala pandemii koronawirusa.

Jest dużo niewiadomych. Nie wiemy bowiem, czy któraś z osób pracujących nad show jest zakażona. Nie wiadomo również, kiedy dokładnie prace nad programem zostaną wznowione.

Super Express powołując się na Polsat uspokaja, że premiera nowej edycji show, która miała wypaść w marcu, prawdopodobnie nie zostanie przesunięta.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE