Patrycja Sołtysik, Andrzej Sołtysik

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@pati_soltysik Patrycja i Andrzej Sołtysikowi spodziewają się drugiego dziecka

Gwiazdy

Andrzej Sołtysik z żoną spodziewają się dziecka. Patrycja przeszła długą drogę, aby zajść w ciążę

2024-04-25 12:19

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie od lat tworzą zgrane małżeństwo i wychowują syna Stanisława. Chłopiec doczeka się rodzeństwa! Pati jest już w zaawansowanej ciąży, więc niewiele czasu pozostało do porodu. Żona Andrzeja nie ukrywa, że przeszła żmudną drogę, aby powitać na świecie kolejne dziecko.

Andrzej Sołtysik, dziennikarz znany głównie ze stacji TVN, gdzie przez lata współtworzył rozmaite formaty telewizyjne: "Big Brother", "Dzień Dobry TVN", czy "TVN Fabuła", wiele lat temu zaskoczył związkiem z 24 lata młodszą ukochaną, Patrycją, którą poznał kilkanaście lat temu w biurze krakowskiego kina Mikro. Po roku znajomości zaproponował spotkanie na "kawę i ciastko", a znajomość zaczęła przeradzać się w silne uczucie. W grudniu 2014 roku para dowiedziała się, że zostaną rodzicami. Stanisław przyszedł na świat w 2015 roku. Teraz doczeka się rodzeństwa. Pati pokazała urocze kadry z sesji brzuszkowej i opowiedziała o trudach zwiazanych z zajściem w ciążę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Patrycja Sołtysik jest 24 lata młodsza od męża. Mierzyła się z ogromnym hejtem

Starzy V młodzi | Wywiadex

Patrycja Sołtysik przeszła wiele trudnych chwil, aby zajść w ciążę. Mówi o tym głośno

Patrycja Sołtysik od pewnego czasu publikuje na swoim Instagramie kadry z sesji ciążowej, a przy okazji zwierza się z trudności, jakie stanęły na jej drodze do spełnienia marzenia o kolejnym dziecku.

Kilka razy pisałam opis do tych zdjęć, a następnie go usuwałam … bo ciężko ubrać odpowiednio w słowa emocje i uczucia jakie towarzyszą nam od kilku miesięcy. Mieszanka ogromnej radości, miłości, wciąż niedowierzania i lęku, który nie zniknie pewnie do samego porodu.Okazuje się, że dziewięć lat po narodzinach Stasia naszą rodzinkę nareszcie uzupełni najbardziej wyczekiwany, wywalczony i już bardzo kochany przez starszego brata mały człowiek. Nasz prywatny Cud (miłości i medycyny). Czekamy maluszku!

Patrycja Sołtysik od lat choruje na endometriozę, a lekarze nie dawali jej szans na zajście w ciążę. Stanisław przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro, dlatego też gdy Andrzej i Pati zdecydowali się na kolejne dziecko, również zdecydowali się na zapłodnienie pozaustrojowe. Była to ciężka i żmudna droga w walce o upragnione dziecko.

Patrycja jakiś czas temu postanowiła publikować treści na temat in vitro. W styczniu 2024 opublikowała post, w którym pokazała, jak wygląda jej brzuch po licznych zabiegach - Procedura in vitro to szereg psychicznych i fizycznych poświęceń ze strony kobiety. To nie jest łatwa droga i zdecydowanie nie jest ona dla każdego - pisała wówczas na Instagramie.