Kristen Stewart i Dylan Meyer poleciały do Disneylandu! A z nimi... Ashley Benson

2022-01-20 19:03 es

Kristen Stewart i jej narzeczona, Dylan Meyer wybrały się na wycieczkę do Disneylandu! Nie był to romantyczny wypad we dwie, ale wyjazd w gronie przyjaciół. Towarzyszyła im m.in. Ashley Benson. To ona opublikowała w sieci urocze zdjęcie z "rodzinnego" wypadu. Spójrzcie na ich bluzy!

W życiu Kristen Stewart sporo się ostatnio dzieje. Jeśli chodzi o kwestie zawodowe, to gwiazda może się pochwalić udanym występem w filmie Spencer. Tam aktorka wcieliła się w mamę książąt Williama i Harry'ego - księzną Diane.

Nie wykluczone, że za swój występ w filmie Spencer wyniesie karierę Kristen Stewart na zupełnie nowy poziom. Już teraz wiemy, że za kreację Królowej ludzkich serc otrzymała Złotego Globa.

Prywatnie Kristen Stewart również ma co świętować. Kilka miesięcy temu ogłosiła zaręczyny z ukochaną - Dylan Meyer.

W natłoku obowiązku Kristen Stewart pamięta, by znaleźć chwilę na relaks.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Kristen Stewart z narzeczoną bawią się w Disnaylandzie

Ostatnimi czasy Kristen Stewart odnowiła swoją przyjaźń z Ashley Benson. Panie wybrały się razem na obiad, a później na wycieczkę.

Wyprawą do Disneylandu pochwaliła się w sieci Ashley Benson. Opublikowała zdjęcie zrobione pod zamkiem Śpiącej Królewny. Na fotce widzimy m.in. Kristen Stewart i Dylan Meyer, a także resztę przyjaciół. Wszyscy w takich samych, disnejowskich bluzach!

Rodzinna wycieczka do Disne'a

Napisała Ashley Benson.

Sonda
Czy jesteś fanem Kristen Stewart?
NAJNOWSZE