Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak! [WIDEO]

2020-10-31 13:25 RD
Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak
Autor: Fot. M. Zawada Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak

Gosia Andrzejewicz świetnie radzi sobie w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Finał zbliża się coraz większymi krokami. Jej występ jako Beata Kozidrak może przybliżyć ją do zwycięstwa. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Wiele osób się tego nie spodziewało, ale Gosia Andrzejewicz świetnie odnalazła się w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfozy piosenkarki w większości robią ogromne wrażenie na widzach, a sama Gosia nie ukrywa, że bardzo podoba jej się taka formuła programu. I tak ostatnio gwiazda musiała wcielić się w ikonę polskiej muzyki pop. Mowa oczywiście o Beacie Kozidrak.

ESKA XD #008

Gosia musiała zaśpiewać piosenkę „Ta sama chwila”. Przed występem Andrzejewicz miała jednak wątpliwości.

Beata Kozidrak ma kawał głosu, podobno aż cztery oktawy. Nie wiem, czy ja wyciągnę te nutki wysokie, które są w piosence. Naprawdę byłam przerażona. Po chwili dodała jeszcze: uwierz mi, wcześniej nie miałam tych dźwięków, więc jak zaśpiewałam, to mówię: o, udało się, (…) ale czy ja to powtórzę?

Mówiła przed występem Gosia. A jak poradziła sobie na scenie? Zobaczcie fragment występu Gosi Andrzejewicz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak
NAJNOWSZE