Kim Kardashian znów na imprezie! Tym razem to urodziny Caitlyn Jenner. Będzie hejt?

2020-10-30 15:00 AM
Kim Kardashian i North West
Autor: SplashNews.com/East News

Kim Kardashian niedawno zorganizowała wycieczkę na prywatną wyspę z okazji swoich 40 urodzin. Zaproszeni goście byli wniebowzięci a niektórzy internauci wściekli. Kim została zalana falą hejtu. Nauczona doświadczeniem Kim nie przeraziła się krytyką, można nawet powiedzieć, że totalnie ją zignorowała. Na jej instagramowej relacji pojawił się filmik z… urodzin Caitlyn Jenner! Czyżby Kim narażała się na kolejny hejt?

Kim Kardashian podobnie jak jej cała rodzina osiągnęła międzynarodową sławę. A co za tym idzie nie tylko liczne pochwały i podziw ale także krytyka ze strony różnych środowisk oraz internautów, którzy zawsze mają coś do powiedzenie. Ostatnio za cel obrali sobie skrytykowanie Kardashianki za jej urodzinową wycieczkę na prywatną wyspę. Fani stwierdzili, że jej zachowanie było skrajne nieodpowiedzialne i że w czasach pandemii powinna całkowicie odpuścić sobie takie wypady.

ESKA XD #008

KIM KARDASHIAN ZNÓW BAWI SIĘ NA PRZYJĘCIU URODZINOWYM! KRYTYKA NICZEGO JEJ NIE NAUCZYŁA?

Kim z pewnością o krytyce słyszała, ale chyba mało ją to dotknęło, bo kilkanaście godzin temu na jej instagramowej relacji pojawiło się nagranie na którym widać, jak Caitlyn Jenner świętuje swoje 71 urodziny. Na krótkim filmiku Jenner dmucha świeczki z tortu. Wniosek? Kim znów zaliczyła imprezę urodzinową. Co prawda z udostępnionej przez nią relacji nie wiele widać, więc ilość osób nie jest dokładnie znana, ale przewidujemy, że Kardashianka znów zostanie skrytykowana….

Na obronę Kim Kardashian ma fakt, że przyjęcie urodzinowe odbyło się prawdopodobnie w domu Caitlyn, więc być może wcale nie była to huczna impreza a skromne przyjęcie. I w przeciwieństwie do Kim skromne naprawdę może tu oznaczać małe… 😉

Myślicie, że Kim ponownie naraża się na krytykę?

Urodziny Caitlyn Jenner
Autor: instagram.com/kimkardashian
Sonda
Najfajniejsza jest...
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE