Billie Eilish podpadła Trumpowi. Jego administracja oskarża ją o zniszczenie kraju!

2020-10-30 13:00 AM
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News Billie Eilish

Gwiazdy coraz chętniej i częściej angażują się w polityczne życie. Przy okazji zbliżających się w USA wyborów wiele z nich się podzieliło i jedni wspierają partię Joe Bidena a inni Donalda Trumpa. Nie brakuje też osób, które śmiało wyrażają swoje zdanie i mówią co sądzą o danym kandydacie. Często odważnie i w mało kulturalny sposób. Jednak nie tylko gwiazdy mówią co myślą, teraz z ostrymi słowami do ataku ruszyła administracja Donalda Trumpa, która zaatakowała m.in. Billie Eilish!

Billie Eilish to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek wśród młodego pokolenia. Billie jak na artystkę przystało w różny sposób wyraża swoje poglądy, nie boi się też mówić otwarcie co myśli o polityce. Wielokrotnie, podobnie jak wiele innych gwiazd, dawała do zrozumienia, że Donald Trump nie jest jej wymarzonym prezydentem. Teraz role się odwróciły bo do ataku ruszyła administracja obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, która oskarża piosenkarkę. O co?

Billie Eilish dla niektórych jest usposobieniem wolności a dla innych skandalistką, choć kontrowersje wywołuje tylko w oczach hejterów. Na co dzień Billie skupia się na muzyce i to za jej pomocą chce dawać różnego rodzaju przekazy. Przy okazji tego co dzieje się w USA i dość sporego niezadowolenia ze strony obywateli jeśli chodzi o obecny rząd, Billie również zabierała głos dając do zrozumienia, że Trump według niej nie spisał się w roli prezydenta.

ESKA XD #008

NIE TYLKO BLLIE EILISH MA ZŁĄ OPINIĘ W OCZACH URZĘDNIKÓW

Administracja Donalda Trumpa nie pozostała jej dłużna i też odważyła się powiedzieć, co myślą na temat gwiazdy. W mocnych słowach, została oskarżona o „zniszczenie naszego kraju i wszystkiego, na czym nam zależy”. Niepochlebne słowa na temat piosenkarki miały znajdować się w dokumentach, które były częścią planu kampanii zdrowia psychicznego z udziałem różnych celebrytów. Ale jeden z urzędników z administracji Trumpa pozwolił sobie na małą modyfikację i przy okazji przemycił oskarżenia w kierunku Eilish. Co najlepsze automatycznie została ona wykluczona z udziału w kampanii, bo ponieważ jak to określono „nie była zwolenniczką Trumpa”.

Sonda
Co myślisz o politycznym zaangażowaniu gwiazd?

Billie nie ma się jednak co przejmować, bo dołączyła do Jennifer Lopez i reżysera Judd Apatow – oni również zostali wykluczeni z kampanii.

Myślicie, że Billie Eilish będzie ubolewać?

Donald Trump poprawia włosy
Autor: MANDEL NGAN/AFP/East News
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE