Travis Barker: dzieci, kariera, wypadek. Co wiecie o narzeczonym Kourtney Kardashian?

2021-10-24 9:55 es

Travis Barker i Kourtney Kardashian zaręczyli się kilka dni temu. To już najwyższy czas, żeby prześwietlić muzyka. W końcu wkrótce wejdzie do najsławniejszej rodziny świata! Kim jest Travis Barker? Ile ma dzieci? Jak idzie mu kariera? Sprawdźcie, ile wiecie o narzeczonym Kourtney Kardashian.

Travis Barker w ciągu kilku miesięcy znalazł się w samym środku zainteresowania mediów. Oczywiście - był znanym i cenionym muzykiem już wcześniej. Jednak kiedy zaczynasz spotykać się z Kardashianką... Sława wskakuje na zupełnie nowy poziom.

Kilka dni temu stało się to, czego wszyscy po cichu się spodziewaliśmy - Travis Barker oświadczył się Kourtney Kardashian. Zrobił to w bardzo romantycznej scenerii. W ich ulubionym miejscu, na plaży, w otoczeniu tysiąca kwiatów i świec.

To więc najwyższy czas, żeby mu się przyjrzeć.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Travis Barker: wiek, dzieci, kariera

Już niedługo Travis Barker wejdzie do najsławniejszej rodziny świata. A to znaczy, że musimy wiedzieć o nim wszystko. Ponieważ narzeczony Kourtney Kardashian funkcjonuje w show-biznesie od lat, z pewnością coś już słyszeliście.

Dlatego przygotowaliśmy quiz, a w nim pytania o przyszłego męża Kourtney Kardashian. Travis Barker nie ma przed Wami tajemnic?

QUIZ: Travis Barker - jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 6
Kiedy Travis Barker się urodził?
NAJNOWSZE