Pierścionek Kourtney Kardashian kosztował FORTUNĘ. Travis Barker się postarał

2021-10-19 19:00 es

Kourtney Kardashian i Travis Barker to najgorętsza para show-biznesu. Nie szczędzą sobie uczuć niezależnie od okoliczności. Choć zaręczyny były kwestią czasu, to i tak wszystkich zaskoczyły. Po 9 miesiącach związku Travis Barker poprosił Kourtney Kardashian o rękę. To pierwsze zaręczyny celebrytki. Czy przekonał ją pierścionek? Muzyk wydał na niego FORTUNĘ.

Travis Barker był w życiu Kourtney Kardashian od lat. Para się przyjaźniła i mieszkała niedaleko siebie. Jednak w tym roku coś się zmieniło... Zaiskrzyło i to baaardzo mocno! Od 9 miesięcy Kourtney Kardashian i Travis Barker praktycznie nie odrywają od siebie rąk. Nie ważne czy są w domowym zaciszu, za kulisami czy też na gali.

Ślub Kourtney Kardashian był tematem plotek już od jakiegoś czasu. To jedyna Kardashianka, która jeszcze nie była zaręczona! Tymczasem Travis Barker skradł jej serce.

Zrobił to w bardzo romantycznych okolicznościach - na plaży, w otoczeniu mnóstwa kwiatów i świec. Nie bez znaczenia jest pierścionek. Zagraniczne media szacują, że kosztował fortunę!

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Ile kosztował pierścionek zaręczynowy Kourtney Kardashian?

Travis Barker wybrał bardzo duży i okazały model. A to znaczy, że tanio nie było! W końcu to pierścionek z brylantem...

- Wygląda na to, że Travis kupił filozofię rodziny Kardashian, by stać się wielkim i krzykliwym dzięki ogromnemu pierścionkowi zaręczynowemu o owalnym szlifie, który podarował Kourtney. Wygląda na więcej niż 15 karatów w pavé lub ukrytej aureoli.

Mówił dyrektor generalny Diamond Pro, Mike Fried w oświadczeniu dla Page Six.

Ekspert wycenił pierścionek zaręczynowy Kourtney Kardashian na około 1 milion dolarów!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE