Travis Barker, Kourtney Kardashian

i

Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Travis Barker wsiadł do samolotu, mimo traumy. To zasługa Kourtney Kardashian?

2021-08-15 14:02

Travis Barker i Kourtney Kardashian tworzą coraz poważniejszy związek. Nie tylko publikują w sieci pikantne zdjęcia, ale także wspierają się w codziennym życiu. W towarzystwie Kourtney Kardashian Travis Barker wsiadł do samolotu. 13 lat temu przeżył katastrofę i od tamtej pory nie latał!

W 2008 roku Travis Barker wsiadł z przyjaciółmi na pokład samolotu. Niestety, doszło do katastrofy. Chłopak Kourtney Kardashian był jednym z dwóch osób, które ją przeżyły! Nic dziwnego, że muzyk więcej nie wszedł na pokład...

W czerwcu zaskoczył swoich fanów, pisząc na Twitterze, że być może wkrótce znów poleci. Z pewnością to zasługa terapii, ale niewątpliwie i Kourtney Kardashian. To ona była jego wsparciem, gdy w weekend wchodzili na pokład.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Travis Barker znów lata samolotem

Podróże prywatnym odrzutowcem to dla Kourtney Kardashian chleb powszedni. Jak inaczej wyskoczyć na egzotyczne wakacje lub spotkanie rodzinne w innym kraju?

Wchodząc do rodziny Kardashian, Travis Barker musiał więc pokonać lęk. I się udało! Paparazzi przyłapali parę na lotnisku. Ruszali w podróż do Cabo San Lucas w Meksyku. Barker przytulił swoją dziewczynę Kourtney Kardashian i trzymał ją za rękę, gdy razem wchodzili do samolotu.

Towarzyszyła im Kris Jenner i jej chłopak - Corey Gamble.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?