Top Model: Dominic, Weronika, Patrycja czy Mikołaj? Finał Top Model 2020 pełen emocji

2020-11-24 11:31 kp
Top Model 2020: Dominic D'Angelica i Joanna Krupa
Autor: X-News/mat. prasowe

Już w środowy wieczór odbędzie się długo oczekiwany finał programu Top Model 2020. O wygraną w show powalczą Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Dominic D'Angelica. Top Model 2020 już za kilka godzin będzie miał zwycięzcę! Kto zrobił w trakcie programu największe wrażenie na widzach i jurorach? Na kogo Wy zagłosujecie?

AKTUALIZACJA

Wobec informacji na temat przeszłości Dominica D'Angelicy, które pojawiły się w mediach, uczestnik został usunięty z Top Model i nie zobaczymy go w finale. Szczegóły znajdziecie tutaj:

>> TOP MODEL: Dominic D'Angelica wyrzucony przed finałem. Zobacz pełne oświadczenie!

..........................

Przed nami finał kolejnej edycji Top Model. Przez ostatnie tygodnie na antenie TVN mogliśmy oglądać zmagania uczestników show, którzy musieli dać z siebie wszystko, by udowodnić widzom i jurorom, że modeling na światowym poziomie jest tym, do czego są stworzeni. I tak po kolejnych trudnych zadaniach i eliminacjach w ostatnim odcinku poznaliśmy nazwiska czterech finalistów.

Kim są finaliści Top Model 2020? Dominic D'Angelica, Mikołaj Śmieszek, Patrycja Sobolewska i Weronika Kaniewska (która zdobyła złoty bilet) to szczęśliwcy, którzy w finale Top Model 2020 powalczą o zwycięstwo. Jak doskonale pamiętają fani show, Mikołaj i Weronika trafili do finału prosto z Fashion Weeku w Grecji, gdzie zrobili doskonałe wrażenie na jurorach i specjalistach z branży. Patrycja i Dominik, którzy z powodu zakażenia koronawirusem nie polecieli do Grecji, wystąpili podczas pokazu w Polsce i tak zdobyli swoje miejsce w finale.

ESKA XD EXTRA

Finał Top Model - Dominic, Patrycja, Weronika, a może Mikołaj?

Kto wygra finał Top Model 2020? Fani od wielu dni obstawiają w komentarzach w mediach społecznościowych na swoich faworytów. I tak krótko przed finałem wydaje się, że największe szanse ma Mikołaj Śmieszek. To w nim internauci najczęściej widzą zwycięzcę Top Model 2020.

Ja jestem za Mikołajem, ale wiem, że Jemu wygrana nie jest potrzebna. Wróżę mu międzynarodową karierę 🙂

Obojętnie kto wygra będzie super, to naprawde mega mocna edycja. Wspaniali uczestnicy, kibicuje każdemu z osobna jednak moj faworyt to Mikołaj💪

Powinien wygrać Mikołaj, nie było z nim problemu na żadnej sesji, i w ostatnich odcinkach wygrywał panele. Nie miał żadnego zagrożenia w tym programie i od początku się wyróżniał. Nie tylko chłopak z super charakterem ale tez najlepiej wychodzi na zdjęciach

Ciężko wskazać jedną osobę uważam że w końcu mamy naprawdę mocny finał. Z wygranej każdego będę happy i wierzę że poradzą sobie świetniepo programie.

Tak naprawde kto nie wygra i tak bede sie cieszyc bo wszyscy sa swietni ale Mikolaj jest jednak moim faworytem 😜

- czytamy w komentarzach na profilu Top Model na Facebooku.

Oczywiście nie tylko Mikołaj ma szanse na zwycięstwo w Top Model - Dominik, Patrycja i Weronika również mają ogromne grono swoich fanów. A kogo Wy widzielibyście jako zwycięzcę Top Model 2020?

NAJNOWSZE