Jakob Kosel i Ciocia Liestyle zaręczeni! Gwiazdor Top Model nie oszczędzał na pierścionku

2020-09-07 17:08 es
Jakob Kosel i Ciocia Liestyle
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Jakob Kosel i Ciocia Liestyle

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle raczej zachowują swój związek dla siebie. Jednak przy okazji urodzin blogerki, musieli się czymś pochwalić. Jakob Kosel oświadczył się Cioci Liestyle! Zobaczcie tylko ten pierścionek!

Uczestnik Top Model i znana blogerka się zaręczyli. Jakob Kosel oświadczył się swojej dziewczynie. Przy okazji urodzin Ciocia Liestyle dostała od niego wielki pierścionek.

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle zaręczeni

Chociaż oboje cieszą się sporą popularnością, swój związek raczej zachowują dla siebie. Jednak przy okazji tak ważnego wydarzenia, nie można milczeć. Jakob Kosel i Ciocia Liestyle się zaręczyli!

Oświadczyny odbyły się przy okazji urodzin Cioci Liestyle. Para obwieściła to na instagramach w charakterystycznym dla siebie stylu - z poczuciem humoru.

Ciocia Liestyle w 2018 roku rozwiodła się z Wujaszkiem Liestyle. Niedługo potem zaczęła się spotykać z uczestnikiem Top Model. Dopiero niedawno Ciocia Liestyle i Jakob Kosel potwierdzili, że są parą. Teraz gdy na jej ręce błyszczy wielki pierścionek, nikt już nie będzie miał co do tego wątpliwości.

NAJNOWSZE