Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska

i

Autor: WBF

M jak miłość: Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska znikną z serialu?!

2021-11-02 23:03

Serial M jak miłość jest emitowany już od ponad 20 lat. Żeby utrzymać zainteresowanie widzów, musi ich nieustannie zaskakiwać. Według najnowszych doniesień możemy się spodziewać śmierci dwójki bohaterów... Jeśli plotki są prawdziwe - Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska pożegnają się z M jak miłość.

Serial M jak miłość doczekał się w Polsce statusu kultowego. Od 2000 roku wyemitowano już ponad 1600 odcinków! W tym czasie przez obsadę przewinęło się mnóstwo aktorów. Główny wątek dotyczy rodziny Mostowiaków, ale dookoła nich co jakiś czas pojawiają się nowe postaci.

Żeby utrzymać widzów przed telewizorami, konieczne są zwroty akcji. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, tym razem chodzi o śmierć dwójki bohaterów...

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska znikną z M jak miłość?

W roli Andrzeja i Marzeny Lisieckich w M jak miłość występują Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska. Już niedługo ma ich w serialu zabraknąć...

Źródło portalu Interia zdradza, że producenci zdecydowali się uśmiercić tych dwoje bohaterów! To zabieg konieczny "by utrzymać wielomilionową widownię przed telewizorami".

Donosi informator Interii.

Będziecie za nimi tęsknić?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Musimy dostarczać naszym widzom całego spektrum elektryzujących emocji. (…) Długo zastanawialiśmy się nad tym, kto powinien pożegnać się z życiem, by zrobić wrażenie porównywalne ze śmiercią Tomka Chodakowskiego, w którego wcielał się uwielbiany powszechnie Andrzej Młynarczyk. Podczas wielogodzinnej burzy mózgów postanowiliśmy, że nie pozbędziemy się z obsady nikogo z rodziny Mostowiaków, tylko kogoś z jej najbliższego otoczenia. Ostatecznie padło na Marzenkę i Andrzejka.

Zobacz też: