Teresa Lipowska

i

Autor: WBF

M jak Miłość: Teresa Lipowska komentuje odejście z serialu. "Sama o tym powiem"

2021-01-12 21:04

Trudno sobie wyobrazić, że Teresa Lipowska odchodzi z M jak Miłość. Barbara Mostowiak to jedna z najstarszych postaci w serialu. A jednak pojawiły się plotki, jakoby aktorka planowała skończyć pracę przy produkcji. Teresa Lipowska skomentowała te doniesienia.

Serial M jak Miłość to jeden z najstarszych seriali w Polsce. W każdej rodzinie był czas, gdy wszyscy spotykali się przed telewizorem, by śledzi losy rodu Mostowiaków. Jego seniorką jest Barbara. W tej roli już od lat występuje Teresa Lipowska. Trudno sobie nawet wyobrazić M jak Miłość bez niej!

A jednak niedawno pojawiły się plotki, że Teresa Lipowska odchodzi z M jak Miłość. Aktorka skomentowała te doniesienia.

ESKA XD #013

Teresa Lipowska odchodzi z M jak Miłość?

Barbara Mostowiak to jedna z postaci, które są w M jak Miłość od początku. Przez lata fani serialu mogli śledzić najróżniejsze perypetie z jej udziałem. Grająca ją Teresa Lipowska zdobyła sympatię widzów. Gdy pojawiła się plotka, o jej odejściu z M jak Miłość, ci bardzo się zmartwili.

Czy jest o co?

- Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd, ni zowąd, ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy. Idę na urlop, a w gazecie piszą, że już nie wrócę na plan. [...] Gdy zechcę odejść, sama o tym powiem. Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie.

Mówiła Teresa Lipowska w rozmowie z magazynem Kurier TV.

Fani M jak Miłość mogą spać spokojnie! Teresa Lipowska nie tylko nie odchodzi z serialu, ale zapowiada rozwijanie losów Barbary Mostowiak. Marzy się jej, żeby Basia miała przed sobą ciekawe wyzwania, a nie tylko piekła ciasta i lepiła pierogi.