Tomasz Karolak

i

Autor: VIPHOTO/East News

Tomasz Karolak opowiada o reinkarnacji. Jan Chrzciciel to jego poprzednie wcielenie?

2020-12-31 15:03

Tomasz Karolak nigdy nie ukrywał, że jest religijny. Wprost przeciwnie! Przy okazji niedawno udzielonego wywiadu aktor pochylił się nad tematem reinkarnacji. Tomasz Karolak wierzy, że "część jego energii błąkała się już wcześniej po świecie". Uważa, że jego poprzednim wcieleniem był... Jan Chrzciciel.

Tomasz Karolak funkcjonuje w show-biznesie od lat. Rola w serialu 39 i pół przyniosła mu sporą popularność. Był okres, kiedy żadna polska komedia nie mogła się ukazać bez jego udziału. Mimo zawodu aktora Tomasz Karolak jest religijny i bardzo się tym szczyci. Aktor niedawno udzielił wywiadu Gazecie Wyborczej. Tam Tomasz Karolak rozprawia o reinkarnacji i swoim poprzednim wcieleniu.

Tomasz Karolak to nowe wcielenia Jana Chrzciciela?

Podczas wywiadu Tomasz Karolak podkreślił, że wierzy w śmierć Jezusa na krzyżu. Natomiast większy problem ma ze zmartwychwstaniem... Dużo bliżej mu do teorii o reinkarnacji.

ESKA XD #013

- Jeżeli czuję tak mocny związek z historią, to może rzeczywiście część mojej energii błąkała się już wcześniej po świecie.

Mówił aktor.

Ma nawet teorię, kim był. Tomasz Karolak przypuszcza, że Jan Chrzciciel to jego poprzednie wcielenie.

- Umiłowałem sobie erudytę, intelektualistę, z którymi się liczyli zarówno Żydzi, jak i Rzymianie. Uważał, że jest kryzys cywilizacyjny, porzucił wszystko, zamieszkał na pustyni. W ikonografii przedstawia się go w skórze, z brodą. Nazywa się Jan Chrzciciel.

Myślicie, że to możliwe?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE