Julia Wieniawa i Blanka Lipińska

i

Autor: East News

Julia Wieniawa ma nową fankę? Blanka Lipińska pogratulowała twórcom jej ostatniego filmu

2020-12-30 17:03

Julia Wieniawa rozkręca swoją karierę aktorską. Premierę na Netflixie miał jej nowy film, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Opinię na temat produkcji są bardzo różne. Swoimi przemyśleniami podzieliła się Blanka Lipińska. Czyżby Julia Wieniawa miała nową fankę?

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją to nowy, polski film, którego premiera odbyła się na Netflixie kilka dni temu. To czarna komedia o imprezie sylwestrowej, która przeradza się w dramat. Jedną z głównych ról gra tam Julia Wieniawa. Jej postać, podobnie jak cały film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, zbiera bardzo różne opinie.

Swoimi przemyśleniami podzieliła się Blanka Lipińska. Aktorskie popisy byłej dziewczyny byłego chłopaka się jej spodobały?

ESKA XD #012

Blanka Lipińska zachwycona nowym filmem Julki Wieniawy

Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, wzbudził duże zainteresowanie. Przede wszystkim dzięki znanej obsadzie. Rolę Anastazji zagrała w nim rozchwytywana, Julia Wieniawa.

I chociaż, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, zebrał kilka krytycznych opinii, to także tych pozytywnych nie zabrakło. Pochwały napisała autorka najpopularniejszego w Polsce erotyku, Blanka Lipińska.

Bardzo dobry film. Gratuluję twórcom.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...

Napisała gwiazda w relacji.

Do tej pory Julia Wieniawa i Blanka Lipińska raczej nie pałały do siebie sympatią. Nie wykluczone, że chodziło o faceta! Baron, czyli były chłopak Julii Wieniawy związał się z Blanką Lipińską. Jednak i ten związek niedawno się rozstał.

Skoro Baron zniknął z radarów, to może teraz Julia Wieniawa i Blanka Lipińska się zaprzyjaźnią?