Tomasz Kammel zażartował z życia uczuciowego Barona! Ida dodała swoje!

2022-01-23 23:24 RD
Tomasz Kammel
Autor: WBF

Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie postanowił odnieść się do życia uczuciowego Barona, z którym prezenter współpracuje na planie programu The Voice of Poland. W obronie muzyka stanęła Ida Nowakowska, która była drugą z prowadzących śniadaniówkę TVP. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ida Nowakowska i Tomasz Kammel to sztandarowi prowadzący w Telewizji Polskiej. To właśnie ich można zobaczyć podczas najważniejszych imprez, organizowanych przez TVP. Złośliwi mówią, że są oni ulubieńcami prezesa telewizji, Jacka Kurskiego. 

Ida i Tomek prowadzą również program Pytanie na śniadanie, który można codziennie oglądać w TVP2. W jednym z ostatnich wydań sporo czasu poświęcono jednej z najgorętszych par polskiego showbiznesu w ostatnim czasie. Mowa tutaj o Baronie i Sandrze Kubickiej. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Po wyemitowaniu materiału na ich temat, Tomasz Kammel postanowił odnieść się do życia uczuciowego piosenkarza. 

Tyle lat się znamy i ja uważam, że Baron jest permanentnie zakochany. Tylko czasem obsada się zmienia po drugiej stronie, ale to jest ok. Pojemne serce chłop ma. Szczęścia życzę. Może on po prostu szuka i jest perfekcjonistą

powiedział prezenter. Swoje ‘pięć groszy’ dodała Ida Nowakowska, która była drugą prowadzącą śniadaniowy program. 

Są naprawdę szczęśliwi. To widać. Wygląda na to, że znalazł, no dajcie im spokój

powiedziała Ida. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE