JoJo Siwa rok po coming oucie

i

Autor: Rex Features/East News

JoJo Siwa świętuje rocznicę coming outu. "To było przerażające"

2022-01-23 16:50

Dokładnie rok temu JoJo Siwa zdecydowała się na coming out. Jak wspomina moment, w którym opowiedziała światu o swojej orientacji? Zobaczcie inspirujący wpis, w którym JoJo Siwa opisuje, co wtedy czuła.

Mija dokładnie rok od chwili, w której młodziutka gwiazda Nickelodeon ogłosiła, że jest biseksualna. Na początku 2021 roku 17-letnia wówczas JoJo Siwa zaszokowała fanów pojawiając się niespodziewanie w koszulce z napisem "Najlepsza. Homo. Kuzynka. Na świecie". Chwilę później JoJo przyznała się publicznie do swojej orientacji.

Czy "wyjście z szafy" było dla niej łatwe? Oczywiście, że nie. Ale młoda gwiazda nie żałuje. Zobaczcie, co pisze dokładnie rok po tym, jak zdecydowała się opowiedzieć publicznie, kim jest naprawdę.

JoJo Siwa wspomina coming out

Na Instagramie młodej gwiazdy pojawił się obszerny wpis zilustrowany znanym już wszystkim dobrze zdjęciem sprzed roku. JoJo Siwa napisała post, w którym wspomina swój coming out.

Przez ostatnie 365 dni odczułam więcej miłości niż kiedykolwiek. Dokładnie rok temu opublikowałam to zdjęcie i podzieliłam się ze światem, że jestem osobą homoseksualną ?

Wiele osób pytało mnie "czy to było dla ciebie przerażające"... i odpowiedź brzmi: tak, oczywiście, że to było przerażające, bo wszystko, co jest w tobie inne, przeraża, ale... to właśnie sprawia, że ja to ja.

Dlatego nie bałam się podzielić tym ze światem ❤️ 

Wielu pytało mnie też, czy ni będę bała powiedzieć się tak młodym fanom, że jestem homo... Szczerze, czuję, że znalazłam się na tym świecie, żeby być wzorem dla dzieciaków i dać im znać, że zawsze będę wierzyć i wspierać miłość do kogokolwiek, bez względu na cokolwiek ❤️

proszę nigdy nie zapominajcie, że niezależnie kim jesteście, jak wyglądacie, kogo KOCHACIE, jesteście absolutnie doskonali.

Dziękuję wam za okazywaną mi miłość przez ten rok i całe moje życie. Kocham was wszystkich ❤️???️‍?

- napisała JoJo Siwa.

Przypomnijmy, że krótko po swoim coming oucie gwiazda została pierwszą w historii amerykańskiego Tańca z gwiazdami uczestniczką homoseksualną, która tańczyła z osobą tej samej płci. W ostatniej edycji Dancing With The Stars JoJo Siwa i Jenna Johnson zajęły 2. miejsce.

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40