Harry Potter wraca... na magicznych maseczkach! Mapa Huncwotów pojawi się, kiedy oddychasz

2020-05-29 12:38 mw
Harry Potter - magiczne maseczki z mapą Huncwotów
Autor: tiktok.com / coloradopex

Co prawda zakrywanie ust i nosa nie będzie już obowiązkowe na ulicach, ale maseczki na twarz pewnie jeszcze długo nie wyjdą z użycia. Zwłaszcza tak niezwykłe, jak te z mapą Huncwotów z Harry'ego Pottera! W sieci pojawiły się maseczki, na których wydrukowano słynną Marauder's Map. Pojawia się ona jednak dopiero wtedy, kiedy założymy maskę na twarz i zaczniemy w niej oddychać :) Fajny gadżet?

Lubicie magię, a Wasze ulubione książki i filmy to historie o Harrym Potterze? W takim razie sięgajcie po kieszonkowe, bo na rynku pojawił się gadżet, w którym z pewnością zakocha się niejeden fan słynnego czarodzieja!

Tym bardziej, że jest to gadżet wyjątkowo przydatny w dzisiejszych czasach...

HARRY POTTER I MAGICZNE... MASECZKI! MAPA HUNCWOTÓW POJAWIA SIĘ, KIEDY ODDYCHASZ!

Rząd powoli luzuje restrykcje i od najbliższej soboty zakrywanie ust i nosa na ulicy będzie już tylko zaleceniem, a nie obowiązkiem, jak dotychczas. Ale przecież dobrze wiemy, że z maseczkami nie rozstaniemy się jeszcze długo. Zakrywanie twarzy nadal pozostanie obowiązkowe w wielu dziedzinach życia, warto więc wyposażyć się w maseczkę, którą da się lubić!

Oto najnowsza propozycja dla fanów Harry'ego Pottera: Maseczka z mapą Huncwotów, która pojawi się dopiero wtedy, kiedy ją założymy i zaczniemy oddychać!

Filmiki prezentujące klimatyczne maseczki na twarz z motywem mapy Huncwotów stały się prawdziwym hitem na TikToku. Widzimy na nich, jak motyw Marauder's Map pojawia się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Zobaczcie sami!

Niezły gadżet, prawda? A mapa Huncwotów z Harry'ego Pottera to nie jedyny bajer, jaki można znaleźć na tych "magicznych" maseczkach!

NAJNOWSZE