To Travis Scott rzucił Kylie Jenner! "Nie chciał myśleć tylko o rodzinie"

2019-11-27 13:24 kp
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: Rex Features/East News

Rozstanie Kylie Jenner i Travisa Scotta mocno zaskoczyło wszystkich fanów pary. Celebryci zdawali się tworzyć świetną rodzinę, a zaledwie kilka tygodni wcześniej pozowali razem dla Playboya. Co się stało? Okazuje się, że za rozstaniem nie stoi Kylie Jenner, a... Travis Scott. Raperowi zwyczajnie znudziło się rodzinne życie! Będzie żałował?

Gdy w 2017 roku Travis Scott zaczynał podrywać Kylie Jenner, nie spodziewał się, że w kolejnych miesiącach jego życie całkowicie się odmieni. Celebrytka zaszła z raperem w ciążę zaledwie po kilku tygodniach związku - to był ważny moment, w którym Travis stanął na wysokości zadania i zrobił wszystko, by stworzyć dla swojego dziecka prawdziwy dom.

Muzyk i miliarderka przez prawie dwa lata tworzyli szczęśliwy związek. Para rozmawiała też o ślubie i drugim dziecku, gdy dość niespodziewanie w październiku ogłosiła rozstanie. Powód nie brzmiał dramatycznie - mówiło się, że oboje potrzebują więcej "wolności".

Travis Scott rzucił Kylie Jenner

Tymczasem na jaw wychodzą kolejne szczegóły rozstania. Okazuje się, że pomysł przerwy w związku (bo celebryci wciąż się lubią i nie wykluczają, że w przyszłości znów się zwiążą) wyszedł od Travisa Scotta. Zachwalające jego dojrzałą postawę media najwyraźniej się przeliczyły - okazuje się, że raperowi jednak znudziła się zabawa w dom.

Poczuł, że ich związek poszedł do przodu za szybko, zbyt wcześnie. Kocha ją, ale chciał móc żyć i podróżować, przebywać z innymi ludźmi i nie martwić się, żeby zawsze wrócić do swojej rodziny.

- zdradzają znajomi rapera. Cóż - trudno nie martwić się o rodzinę, MAJĄC rodzinę...

To tłumaczyłoby jednak, dlaczego Kylie Jenner tak ochoczo spotyka się ostatnio z Drakiem. Doniesienia, według których celebrytka ma nadzieję wzbudzić zazdrość w ojcu Stormi, nabierają sensu.

Pozostaje mieć nadzieję, że Travis Scott przejrzy na oczy i zrozumie, że jako ojciec powinien zmienić nieco priorytety...

NAJNOWSZE