Kylie Jenner wykorzystuje Drake'a, by wzbudzić zazdrość Travisa Scotta? "Nie randkuje z nim"

2019-11-22 13:08 kp
Kylie Jenner
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner wciąż w żaden sposób nie odniosła się do krążących po sieci plotek na temat jej bliskiej relacji z Drakiem. Wiele wskazuje na to, że doniesienia o romansie są jej bardzo na rękę i Kylie celowo im nie zaprzecza. Co jednak naprawdę łączy ją z raperem i co ma z tym wspólnego Travis Scott?

Kylie Jenner od kilku tygodni cieszy się wolnością, jaką otrzymała po rozstaniu z Travisem Scottem. Choć para się nie pokłóciła, w październiku celebrytka i muzyk zdecydowali o tym, by zakończyć swój związek. I tak, choć nadal spędzają razem mnóstwo czasu i razem opiekują się córką, z dumą mogą mówić o sobie - single.

Jak dotąd nie widać, by którekolwiek z nich korzystało jednak ze swojej wolności ze szczególnym zaangażowaniem. Wprawdzie Kylie Jenner wybrała się na kilka imprez, jednak nie wydarzyło się na nich nic, co mogłoby rozbudzić media plotkarskie. Z wyjątkiem jej znajomości z Drakiem.

Kylie Jenner i Drake - wielka mistyfikacja?

Kylie Jenner i Drake bawili się wspólnie w październiku najpierw na urodzinach rapera, a później na imprezie halloweenowej. Świadkowie donosili, że choć między celebrytami nie doszło do niczego, widać było, że z przyjemnością ze sobą flirtują. Od tamtego momentu media wciąż wracają do tematu i zastanawiają się, czy Kylie Jenner ma względem Drake'a poważne plany. Cóż - prawda może być bardzo zaskakująca!

Kylie obecnie nie randkuje. Widzi się czasem z Drakiem, ale to nic poważnego. Może robić to bardziej po to, by wzbudzić zazdrość Travisa.

- zdradzają znajomi miliarderki.

>> Kim Kardashian dumna z Kylie Jenner. „Tę decyzję podjęła rok temu”

To tym ciekawsze, że dotąd fani Kylie Jenner byli przekonani, że o rozstaniu z Travisem zdecydowała właśnie ona. Czyżby sytuacja wyglądała inaczej i to Travis Scott potrzebował oddechu? Teraz Kylie udowadnia mu, co stracił...

Jak myślicie, kiedy do siebie wrócą? ;)

NAJNOWSZE