Drake podkochuje się w Kylie Jenner "od dawna"! Ale chce zajmować się Stormi

2019-11-26 23:22 kp
Drake
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Drake z wielką radością przyjął fakt rozstania Kylie Jenner i Travisa Scotta. Raper ma teraz wolną drogę do flirtowania z celebrytką i w ostatnim czasie zdecydowanie ją wykorzystuje. Wiadomo, że oboje czują do siebie miętę i być może mogłoby zajść między nimi coś poważniejszego, gdyby nie fakt, że Drake... absolutnie nie ma ochoty "ojcować" małej Stormi!

Media nie ustają w spekulacjach na temat relacji Kylie Jenner i Drake'a. Celebrytka i raper zaczęli widywać się jeszcze w październiku, krótko po jej rozstaniu z Travisem Scottem. Wiadomo, że nie brakuje między nimi chemii, jednak z pewnością nie zapowiada się na nic poważnego.

Drake zdecydowanie nie pogardziłby jednak niezobowiązującym romansem. Jak się okazuje, muzyk już od dawna miał bowiem oko na gwiazdkę! Trzeba przyznać, że Kylie Jenner jest totalnie w jego typie - seksowna, niegrzeczna i o bardzo kobiecych kształtach.

Drake i Kylie Jenner - romans niemożliwy?

Tym, co zdecydowanie zniechęca jednak Drake'a do angażowania się w romans z Kylie Jenner jest... jej dziecko. Informatorzy Us Weekly donoszą, że ostatnie, o czym marzy raper, to niańczenie córki Travisa Scotta! A to byłoby nieuniknione, gdyby Drake na serio zaczął się pojawiać w jej domu.

Drake zawsze czuł coś dla Kylie i to jest wzajemne. Spotykają się od czasu do czasu, zwłaszcza ostatnio, ponieważ Kylie jest teraz technicznie singirlką, a oboje mieszkają bardzo blisko siebie. Drake i Kylie nie chcą narażać swojej przyjaźni na przekraczanie granic. Drake nie zamierza wcielać się w rolę ojca w Stormi i chce się dobrze bawić z Kylie bez żadnych zobowiązań, nadal się przyjaźnić i wspierać się nawzajem.

- czytamy.

>> Hailey Bieber chce zgody z Seleną Gomez! Ten gest nie zostawia wątpliwości

Coś nam się wydaje, że Travis Scott może odetchnąć z ulgą...

NAJNOWSZE