Marcin Hakiel pozbył się obrączki?

i

Autor: WBF

To już naprawdę koniec. Marcin Hakiel zdjął obrączkę

2022-03-23 12:13

Nie milknie echo rozpadu małżeństwa Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Choć po wydaniu oficjalnego oświadczenia na temat rozwodu Kasia, jak obiecała milczenie, tak trzyma się postanowienia, to Marcin coraz chętniej otwiera się przed fanami. Wykonał stanowczy gest, który świadczy o tym, że nie ma szans na powrót niedługo już ex-małżonków.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli w związku przez 17 lat. Niestety to, co dobre między tymi dwoje się skończyło i para zdecydowała, że pora pójść w swoje strony. O ile Katarzyna Cichopek wróciła do swoich obowiązków zawodowych i wydaje się niezmącona sytuacją, o tyle Marcin Hakiel cieszy się większym zainteresowaniem niż dotychczas. Po zorganizowaniu kolejnej już serii Q&A wnioskować można, że wcale mu ten stan rzeczy nie przeszkadza.

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Tancerz potwierdził już, że nie jest gejem i pochwalił się pierwszą wizytą u terapeuty, po której miał „istny huragan myśli”. Teraz dowiedzieliśmy się, że Marcin Hakiel wykonał kolejny krok w stronę rozstania i nie nosi już obrączki. Choć kulisów tego rozwodu raczej nie poznamy, tak ci bardziej spostrzegawczy zauważają, że między ex-partnerami najmilszej atmosfery nie ma.

Po wydaniu oświadczenia o rozwodzie obrączka z palca trafiła na szyję Marcina i wisiała na łańcuszku jak zawieszka. Jeszcze 6 dni temu celebryta chwalił się tym faktem na Instagramie dumnie napinając się przed lustrem, a teraz poinformował o tym, że obrączki już nie nosi. Co więcej - niedługo już byli małżonkowie nie obserwują się już w social mediach.

ZOBACZ TEŻ: Mama Ginekolog zrobiła to. Udało się po latach prób