To Hailey czy Justin Bieber? Na tych zdjęciach można się pomylić

2022-01-14 14:32 mm

Styl Hailey Bieber zazwyczaj mocno różni się od sposobu, w jaki ubiera się jej słynny mąż. Justin zazwyczaj stawia na luźny i sportowy outfit, a zdjęcia piosenkarza w marynarce to już naprawdę prawdziwa rzadkość. Czy tym razem artysta zrobił wyjątek? A może to raczej jego żona wskoczyła w bardziej męskie ciuszki?

Żona Justina Biebera od zawsze chwalona była za dobry gust i nietuzinkowy styl. Fani wiele razy zachwycali się tym, jak łatwo Hailey łączy elegancję z prostotą. Cóż, dziewczyna ma wprawę, bo dopasowanie się do męża, który sprawy mody traktuje - delikatnie mówiąc - po macoszemu, na pewno jest sporym wyzwaniem :)

>> Hailey i Justin Bieber szykują dom na DZIECKO?! Prace już się rozpoczęły!

Styl Hailey Bieber często wymyka się z ram i raczej ciężko go zaszufladkować. Żona Justina potrafi zaskoczyć bardzo elegancką i seksowną, podkreślającą kształty stylizacją. Z drugiej jednak strony bywa, że pojawia się publicznie w luźnych dresach, jakby wyjętych z szafy męża.

Tym razem Hailey pokazała się w dość nietypowym dla siebie stroju. Modelka założyła sportowe buty i czarne spodnie, do których dobrała szarą dresową bluzę i luźną marynarkę. Całość wieńczy czapka bejsbolówka i zasłaniające sporą część twarzy czarne okulary przeciwsłoneczne.

Jak wypadła? Zobaczcie i oceńcie sami!

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40
NAJNOWSZE