Demi Lovato w nowej fryzurze. Teraz widać ją w całej okazałości!

2022-01-14 14:01 mm

Demi Lovato zaskoczyła niedawno fanów nową fryzurą oraz ogromnym tatuażem z pająkiem, jaki pojawił się na wygolonej głowie gwiazdy. Teraz możemy podziwiać dzieło w całej okazałości. Demi Lovato zaprezentowała swoją nową fryzurę w drodze do studia!

Nowy tatuaż Demi Lovato zrobił ostatnio sporo zamieszania w mediach społecznościowych. Dzieło, jakie pojawiło się na głowie artystki, było szeroko komentowane, a fotka wygolonej głowy Demi z wytatuowanym pająkiem obiegła świat z prędkością światła.

Wielu fanów nie wiedziało, czym zachwycać się bardziej: odważnym tatuażem, czy może nową fryzurą piosenkarki. My traktujemy obie sprawy jak część jednego "dzieła". Przecież nie zobaczylibyśmy nowej dziary gwiazdy, gdyby nie postanowiła zgolić boków głowy!

Demi Lovato wróciła do pracy

Teraz możemy podziwiać efekt metamorfozy piosenkarki w całej okazałości. Nowa fryzura i tatuaż Demi Lovato pojawiły się na zdjęciach zrobionych artystce w drodze do studia. I właśnie to cieszy nas najbardziej: miło wiedzieć, jak po kolejnej wizycie w klinice odwykowej Demi ponownie rzuciła się w wir pracy!

Zobaczcie najnowsze fotki Demi Lovato!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Sonda
Masz tatuaż?
NAJNOWSZE