Thomas Markle grozi Meghan i Harry'emu! Będzie udzielał wywiadów tak długo, aż...

2020-01-28 13:03 kp
Thomas Markle
Autor: Channel 5/Ferrari Press/East News

Choć Meghan Markle i książę Harry są już parą od ponad trzech lat, Thomas Markle nadal nie miał okazji poznać wybranka swojej córki. Meghan Markle konsekwentnie od momentu związania się z monarchią nie utrzymuje z ojcem żadnego kontaktu. Teraz, gdy Sussexowie mieszkają w Kanadzie, Thomas Markle wzywa ich do spotkania.

Trudno nazwać stosunki Meghan Markle z jej rodziną za dobre. Księżna utrzymuje kontakt jedynie z mieszkającą w Los Angeles mamą, Dorią Ragland. Z ojcem nie widziała się już od lat - mężczyzna miał przyjechać początkowo na jej ślub z księciem Harrym, jednak po serii wpadek, ustawce z paparazzimi i zawałem serca, Meghan zrezygnowała z jakiegokolwiek kontaktu z nim.

Thomas Markle znalazł jednak sposób na zaistnienie w świadomości rodziny królewskiej - od ślubu Meghan Markle z księciem Harrym, jej ojciec jest stałym bywalcem telewizyjnych śniadaniówek i redakcji tabloidów, gdzie udziela obszernych wywiadów na temat księżnej i apeluje o kontakt. Jak dotąd, jego prośby nie zostały przez nią wysłuchane.

Thomas Markle składa propozycję nie do odrzucenia

Nawet teraz, gdy Meghan Markle i książę Harry żyją w Kanadzie i mogą robić to, na co mają ochotę, nie wygląda na to, by wybierali się w odwiedziny do pana Markle. Dlatego też teść księcia wpadł na oryginalny pomysł... złożenia im propozycji nie do odrzucenia. Thomas Markle ogłosił w Good Morning Britain, że będzie udzielał regularnych, comiesięcznych wywiadów o córce tak długo, aż nie nawiąże ona z nim kontaktu.

Będę udzielał wywiadu i będę czekał 30 dni na odpowiedź. Jeśli jej nie uzyskam, będę przeprowadzał kolejny wywiad. To chyba jedyny strzał, jaki mam. Po tym wywiadzie, jeśli nie otrzymam od kogoś wiadomości w ciągu 30 dni, spróbuję ponownie. Nie chcę siedzieć w milczeniu w salonie przez resztę życia i czekać, aż ktoś do mnie wróci. Rozmawiałem i wysyłałem listy do Dorii, aby dostać się również do Meghan, i tak się nie stało. Więc nie, jestem na ich łasce.

- powiedział.

Brzmi groźnie, zwłaszcza, że Thomas Markle zdążył już pokazać, na co go stać. Ojciec Meghan pokazał niedawno w telewizji całą masę jej prywatnych zdjęć - poczynając od tych z wczesnego dzieciństwa. Łatwo sobie wyobrazić, jak musiało zdenerwować to dbającą o prywatność księżną.

Myślicie, że uda mu się w ten sposób osiągnąć swój cel?

Meghan Markle w dzieciństwie
Autor: IMP FEATURES/East News
Meghan Markle w dzieciństwie
Autor: IMP FEATURES/East News
Meghan Markle w dzieciństwie
Autor: IMP FEATURES/East News
NAJNOWSZE