Zac Efron w serialu Down To Earth / Podróże z Zackiem Efronem

i

Autor: Netflix

Ten brodacz w Down To Earth to naprawdę Zac Efron? Ulubieniec fanek gwiazdą hitu Netflixa

2020-07-13 13:14

Jak bardzo zmienił się Zac Efron od czasu High School Musical? Najnowsza produkcja Netflix to świetna okazja, żeby to ocenić. Ulubieniec fanek z całego świata to tytułowa gwiazda nowego podróżniczego serialu Netfliksa zatytułowanego "Down To Earth with Zac Efron" / "Podróże z Zackiem Efronem". Jeśli nie widzieliście dawno żadnej produkcji z tym aktorem, możecie się mocno zdziwić...

Wakacje w czasach pandemii koronawirusa to zupełnie nowe doświadczenie. Wiele osób planujących jeszcze kilka miesięcy temu szalone wypady na koniec świata, w obliczu wciąż szalejącej zarazy musiało zmienić zamiary. Być może wielu z nas latem 2020 roku podróżowanie ograniczy do ekranu komputera? :(

Jeśli tak, pozostaje rozejrzeć się za dobrym serialem podróżniczym. I tu z pomocą zjawia się niezastąpiony Zac Efron, który w tym roku zabiera swoich fanów w podróż dookoła świata w poszukiwaniu zdrowego i ekologicznego stylu życia.

W serwisie Netflix z końcem czerwca pojawił się serial "Down To Earth With Zac Efron" / "Podróże z Zackiem Efronem". Ulubieniec fanek kolejny raz daje się w nim poznać z zupełnie innej strony!

BRODATY ZAC EFRON W SERIALU NETFLIKSA

Od premiery High School Musical, w którym Zac Efron wcielił się w rolę Troya Boltona, minęło już 14 lat, a ulubieniec fanek zdążył w tym czasie zagrać wiele fantastycznych ról. Po raz pierwszy wciela się jednak w rolę podróżnika w serialu dokumentalnym z ekologicznym przesłaniem.

Jak wypadł w tej roli?

Nie ulega wątpliwości, że Zac Efron z serialu podróżniczego "Down To Earth" w niczym nie przypomina już nastolatka z High School Musical. Aż trudno uwierzyć, że ten brodacz to naprawdę on!

Zac Efron bez tajemnic. Jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 5
W którym roku urodził się Zac?