Riverdale: Camila Mendes zdradziła, kiedy aktorzy wrócą na plan 5 sezonu Riverdale

2020-07-08 12:40 KP
Gwiazdy Riverdale
Autor: Rex Features/East News

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany filmowców na całym świecie. W marcu w większości lokalizacji zawieszono prace na planie i do dziś nie wznowiono zdjęć. W związku z tym wiele premier zaplanowanych na ten rok będzie musiało zostać nieco odsuniętych w czasie. Co z Riverdale 5? Camila Mendes zdradziła, jakie są plany serialowej ekipy!

Fani serialu Riverdale od miesięcy zastanawiają się, czy 5. sezon serialu, którego premierę zapowiadano na tegoroczną jesień, rzeczywiście będzie można obejrzeć w zakładanym terminie. Wątpliwości wynikają oczywiście z pandemii koronawirusa - ekipa Riverdale miała wyjątkowego pecha i prace na planie serialu musiała zawiesić już w marcu, gdy okazało się, że jeden z pracowników jest zarażony koronawirusem.

Przez kolejne tygodnie gwiazdy Riverdale śledziły wydarzenia na świecie i stosowały się do zasad kwarantanny. Dla niektórych z nich skończyło się to prawdziwą rewolucją w życiu prywatnym - tuż przed oficjalną izolacją rozstali się Cole Sprouse i Lili Reinhart, uwielbiani przez fanów zarówno w realnym świecie, jak i w serialu.

>> Cole Sprouse nie wiedział, że Lili Reinhart jest biseksualna? Fani Riverdale zdziwieni

Kiedy 5. sezon Riverdale?

Tymczasem fani wciąż czekają na informację o wznowieniu pracy na planie 5. sezonu Riverdale. I tu mamy dobre informacje - Riverdale powstaje bowiem nie w Stanach Zjednoczonych, gdzie liczba zakażonych koronawirusem wciąż rośnie i jest coraz bardziej niepokojąca, a w kanadyjskim Vanouver. W Kanadzie od wielu dni przypadki zakażeń są coraz rzadsze i jak przyznała właśnie Camila Mendes, szanse na powrót na plan Riverdale są coraz wyraźniejsze.

Myślę, że w Vancouver jest lepiej niż w innych miejscach, więc myślę, że otworzą się szybciej. Przy odrobinie szczęścia, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, jeśli wszystko pójdzie dobrze

- powiedziała aktorka.

>> KJ Apa z Riverdale zapuścił BRODĘ. Jest nie do poznania! Lepiej z brodą czy bez?

Nie można jednak zapomnieć, że obecnie granica między USA a Kanadą jest nadal zamknięta, a aktorów, którzy chcieliby przylecieć do Vanouver ze Stanów czeka kwarantanna.

NAJNOWSZE