Tekashi 6ix9ine po wyjściu z więzienia ZBANKRUTUJE? Wiemy, ile wyda na ochronę

2019-10-26 8:00
Tekashi 6ix9ine
Autor: Stephen Yang/Polaris Images/East News

Tekashi 6ix9ine robi (i mówi) wszystko, co może, by załatwić sobie jak najszybsze opuszczenie więzienia. Okazuje się jednak, że wyjście zza krat może być początkiem nowych kłopotów. Nie brakuje ludzi, którzy chcą go dorwać. Żeby zapewnić sobie ochronę 6ix9ine będzie musiał wydać fortunę!

Wielkimi krokami zbliża się data ogłoszenia wyroku w sprawie Tekashi 6ix9ine. Początkowo raperowi groziło 46 lat pozbawienia wolności. Jednak Tekashi szybko stwierdził, że nie dla niego jest życie więźnia. Żeby się ratować 6ix9ine zawarł ugodę i podał na tacy wszystkich swoich kumpli z gangu. W związku z tym coraz głośniej mówi się, że raper opuści więzienie znacznie szybciej, niż nam się wydaje.

Tekashi 6ix9ine wyda płytę?

A co zrobi Tekashi 6ix9ine po wyjściu z więzienia? Na pewno nie będzie się ukrywał w programie ochrony świadków... 6ix9ine wyda nowy materiał!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Tekashi 6ix9ine podpisał gigantyczny kontrakt z labelem 10K Projects. To znaczy, że 6ix9ine po wyjściu z więzienia zamierza wrócić do robienia muzyki, jak gdyby nigdy nic.

Zapomniał, chyba że swoimi zeznaniami wkurzył bardzo wielu, niebezpiecznych ludzi...

Tekashi 6ix9ine musi mieć ochronę

Po opuszczeniu więziennych murów 6ix9ine będzie w niebezpieczeństwie. Bez całodobowej ochrony ten gość praktycznie nie ma szans! A jak się domyślacie, takie usługi do tanich nie należą.

Portal Complex.com odezwał się do Arrow Security w Nowym Jorku i zapytał o koszt ochrony Tekashi 6ix9ine. Tanio nie będzie!

Każdy przypadek jest inny, firma powinna indywidualnie ocenić sytuację. Koszty zależą od tego, ilu agentów potrzeba, czy muszą być uzbrojeni, czy nie. Czy mają być umundurowani, czy tajni. Ochrona 24/7 jest specjalnie przygotowywana pod klienta, członków jego rodziny, wielkości i lokalizacji jego zamieszkania. W tym przypadku potrzeba by minimum 3 agentów...

Mówił Peter Curcio, dyrektor operacyjny Arrow Security.

Ile Tekashi 6ix9ine zapłaci za ochronę?

Ceny mogą zwalić z nóg. Allen Hollimon, dyrektor generalny Nationwide Security Service z Teksasu twierdzi, że średnia stawka godzinowa takiej ochrony to 125 dolarów. W ciągu roku kosztowałoby to 6ix9ine około 1,09 miliona dolarów!

Wspominana firma Arrow Security wyceniła swoje usługi jeszcze drożej, bo około 140 dolarów za godzinę. To znaczy, że rocznie Tekashi płaciłby im ponad 1,2 miliona dolarów!

Nie wiemy dokładnie, na jaką ochronę zdecyduje się raper. Pewne jest jedno: Tekashi 6ix9ine wyda na ochronę ponad milion dolarów rocznie! Oby jego nowy materiał był dobry...

Zobacz też:

NAJNOWSZE